Domena Alenda Golf - Golf w Alicante na Costa Blanca

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Domena Alenda Golf to spełnienie marzeń. Zajmując około 1,3 miliona metrów kwadratowych, oferuje niską gęstość zaludnienia i doskonałą obsługę. Znajduje się tu prestiżowa szkoła San Alberto Magno, siłownia, szkoła golfa, restauracja Alenda, kawiarnia, supermarket oraz centrum socjalno-rekreacyjne.

Alenda Golf Alicante

Ukończony kompleks mieszkaniowy w Alenda Golf

Kompleks mieszkaniowy Alenda Golf jest w pełni wyposażony we całą infrastrukturę niezbędną do stałego zamieszkania i zatwierdzony przez gminę Monforte del Cid.

Istnieją różne typy domów. Do wyboru masz gotowe domy w Hiszpanii lub działki, na których możesz samodzielnie wybudować. Wybór nalezy do ciebie.

Historia ośrodka Alenda Golf

Ośrodek Alenda Golf położony jest zaledwie kilka minut od lotniska i złotych plaż Alicante na południu Costa Blanca. Niezwykle kochany przez turystów i graczy w golfa. Domy na Alenda Golf kupowane są na pobyt stały lub na wakacje i oferują różnorodne zajęcia i sporty dla młodych i starszych przez cały rok.

Pola golfowe Alenda zostały zaprojektowane i zbudowane przez Rolanda Favrata, przy jednoczesnym zachowaniu pięknego krajobrazu i naturalnej roślinności regionu.

Pole golfowe zostało ukończone w październiku 1999 roku. Zajmuje powierzchnię 49 hektarów, 18 dołków, par 72 i długość 6257 metrów oraz doskonałe miejsce do ćwiczeń.

Kupujesz dom w Hiszpanii w ośrodku Alenda Golf? Rzuć okiem na naszą szeroką ofertę domów w Hiszpanii !

Czy chciałbyś zagrać w golfa w Hiszpanii ? Odwiedź stronę internetową ośrodka, aby uzyskać więcej informacji i ceny gry w golfa na południowym wybrzeżu Costa Blanca . Jeśli chcesz zagrać w golfa w innym miejscu, odkryj luksusowy ośrodek Las Colinas Golf & Country Club w Dehesa de Campoamor.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV