Algorfa - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Algorfie

Algorfa to gmina w hiszpańskiej prowincji Alicante w regionie Walencji o powierzchni 18 km². W 2007 roku liczyło 3645 mieszkańców.Miasto położone jest na wybrzeżu Costa Blanca . Monarcha Alfonso II przyznał społeczeństwu Walencji niewielkie terytorium. Kazał im zbudować 15 domów dla biednych rodzin. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Wioska Algorfa położona jest około 10 kilometrów od długich piaszczystych plaż Guardamar del Segura . Przytulne centrum wsi zbudowane jest wokół placu otoczonego zielenią, będącego prawdziwą oazą.

Więcej o Algorfie

Algorfa położona jest nad brzegiem rzeki Segura. W tej wiosce znajduje się słynny klub golfowy La Finca. Hiszpański jest językiem urzędowym używanym w mieście. Życie i styl życia w mieście są bardzo przystępne. W tym mieście rosną drzewa cytrusowe, takie jak pomarańcza, limonka i cytryna. W ostatnich latach turystyka stała się rosnącym źródłem dochodów.

Dzięki dobremu położeniu w stosunku do szlaków komunikacyjnych, do lotniska w Alicante można dojechać w ciągu pół godziny, a do miasta Torrevieja w ciągu 20 minut.

AlgorfaAlgorfa La Finca Golf

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Algorfie?

W Algorfie każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Algorfę i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Algorfie

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Algorfa w Hiszpanii


Torrevieja

Murcja
Alicante
Alicante

< Powrót do przeglądu Costa Blanca