Aspe - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Aspe

Aspe znajduje się w prowincji Alicante , w regionie środkowego Vinalopó, w Walencji, w Hiszpanii. Miasto położone w dolinie rzeki Vinalopó, 25 km od Alicante ( Costa Blanca ) Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o: Aspe

Pierwsza osada ludzka na obszarze wokół Aspe sięga paleolitu, pozostałości znaleziono w Peñón de la Ofra; Cueva del Rollo (Skała Ofry, Jaskinia Jaskiniowa Słońca).

Ważniejsze wydarzenia miały miejsce w Aspe podczas okupacji arabskiej w VII wieku, kiedy zainstalowano skomplikowany system irygacyjny, który dostarczał wodę do suchych obszarów kraju. Aspe zostało założone jako wieś w 1296 roku, po wypędzeniu Maurów na początku XVII wieku.

Aspe jest łatwo rozpoznawalne z każdej drogi dojazdowej dzięki winnicom uprawiającym winogrona Aledo, które w sylwestra można spotkać w wielu hiszpańskich domach. Ma głównie charakter rolniczy, a głównym przemysłem jest produkcja winogron i wina, która jest znana w całej Hiszpanii i osiągnęła status narodowy.

Centrum miasta (Plaza del Ayuntamiento) jest doskonałym miejscem na spacery. Znajduje się tu kościół parafialny pod wezwaniem Nuestra Señora del Socorro i chociaż budowę rozpoczęto w XVII wieku, ukończono go dopiero na początku XVIII wieku. Po drugiej stronie placu stoi XVIII-wieczny Ayuntamiento (ratusz).

Tarczą miasta jest tarcza z koroną z trzema wieżami, na której znajdują się trzy zamki miasta: Zamek Rio, Zamek Aljau i Zamek Kalwarii.

AspeAspe Alicante

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Aspe?

W Aspe każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Aspe? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując Aspe i okolicę. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Aspe

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Aspe w Hiszpanii

Alicante
Alicante

Elche

Torrevieja

< Powrót do przeglądu Costa Blanca