Agent nieruchomości Safe Buy Spain na Costa Blanca i Murcia w Hiszpanii

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Safe Buy Spain to organizacja założona przez grupę podobnie myślących profesjonalistów z branży nieruchomości w Hiszpanii na południowym wybrzeżu Costa Blanca oraz w regionie Murcji. Rozczarowany brakiem przepisów, etyki i profesjonalizmu wielu niezarejestrowanych agentów nieruchomości, firma SBS została założona, aby służyć jako wspólny głos uznanych i legalnych hiszpańskich agentów nieruchomości.

Certyfikowany agent nieruchomości w Hiszpanii „Bezpieczny zakup”.

Członkowie SBS pracują według najwyższych standardów uczciwości, etyki, profesjonalizmu i niezrównanej wiedzy lokalnej , aby pomóc klientom w podjęciu tej ważnej życiowej decyzji. Agenci nieruchomości Safe Buy Spain chcą lepiej pomagać klientom w wyborze wymarzonego domu w Hiszpanii.

Wszyscy członkowie SBS podpisali kodeksy etyczne dobrowolnie i ze 100% przekonaniem .

Agenci nieruchomości Safe Buy w Hiszpanii chcą być punktem odniesienia

SBS jest grupą non-profit i – w przeciwieństwie do innych podobnych organizacji – nie pobiera składek członkowskich . Członkostwo w Safe Buy Spain opiera się na referencjach klientów dotyczących ich agenta , działalności na rynku nieruchomości , ich statusu prawnego i, co najważniejsze, ich doskonałej reputacji w zakresie zapewniania klientom najwyższej klasy usług .

Ta społeczność brokerów i ich sieć wsparcia spełnia najwyższe standardy, a inicjatywę tę wspierają banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy finansowe, prawnicy i architekci.

MedVilla Spain, współzałożyciel Safe Buy Spain

Pomysł Safe Buy Spain był propagowany przez wiele lat przez małą grupę agentów nieruchomości , którzy mieli dość niskich standardów i etyki niektórych agentów w regionie. Grupa spotkała się po raz pierwszy na początku 2017 r., ale ze względu na wiele działań zaangażowanych stron grupa została formalnie utworzona dopiero pod koniec 2017 r., a do grupy zaproszono 3 członków założycieli i 2 innych brokerów. Wszyscy agenci uczestniczący, w tym MedVilla , oferują te same standardy obsługi klienta, uczciwości i rzetelności, i niezależnie od tego, kogo wybierzesz, aby znaleźć dom swoich marzeń, masz pewność, że usługa będzie najwyższej klasy.

MedVilla — bezpiecznym sposobem na zakup nieruchomości w Hiszpanii jest zakup za pośrednictwem certyfikowanego agenta nieruchomości Safe Buy Spain . Kupuj bezpiecznie w Hiszpanii

Sprawdź tutaj nasze członkostwo jako broker Safe Buy Spain

Bezpieczny zakup w Hiszpanii Twoje zaufanie w naszych rękach

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV