Bolnuevo - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Bolnuevo

Bolnuevo to port i kurort nadmorski w Mazarrón , mieście i gminie na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w prowincji Murcia ( Costa Calida ). Gmina składa się z śródlądowego Mazarrón, nowego miasta Camposol, portu i nadmorskiego kurortu Puerto de Mazarrón , Bolnuevo oraz szeregu mniejszych ośrodków, takich jak Country Club i Camposol

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Bolnuevo ma w sobie tradycyjny urok. Nie oznacza to jednak, że będzie Ci brakować udogodnień. W tym małym miasteczku znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby cieszyć się wakacjami, w tym supermarkety, sklepy, restauracje, bary i kawiarnie.

Więcej o Bolnuevo

Bolnuevo położone jest przy długiej, złotej, piaszczystej plaży. Oprócz plaży, wybrzeże Costa Calida, a zwłaszcza okolice Bolnuevo i Mazarron, oferuje 35 kilometrów piaszczystych plaż, małych zatoczek i ukrytych zatoczek, które możesz odkryć.

Zapisy historyczne dotyczące regionu Mazarron sięgają czasów Fenicjan, którzy wykorzystywali obszary przybrzeżne do dokowania i transportu minerałów i innych produktów. W XVI wieku w Bolnuevo zbudowano świątynię ku pamięci miejscowej ludności, która była ofiarą ciągłych ataków piratów. Znajdowała się tu także twierdza obronna, zwana Wieżą Koni lub Zamkiem Bolnuevo.

Bolnuevo erosie rotsBolnuevo strand

Klimat w Bolnuevo

Bolnuevo i Costa Calida cieszą się typowym klimatem śródziemnomorskim, z chłodną morską bryzą latem i osłoną otaczających gór przed zimnymi północnymi wiatrami zimą. Na tym obszarze świeci średnio prawie 3000 godzin słonecznych w roku, a średnia temperatura z łatwością przekracza 20 stopni.

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Bolnuevo?

W Bolnuevo każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Bolnuevo? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Bolnuevo i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Bolnuevo

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Bolnuevo w Hiszpanii

Puerto de Mazarrón
Puerto de Mazarron
Mazarron
Mazarron

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Calida