Costa Calida Makelaars – wskazówki w języku niderlandzkojęzycznym

Nasi agenci nieruchomości w Costa Calida chętnie pomogą Ci znaleźć wymarzony dom. Costa Calida to jedno z ulubionych miejsc tysięcy ludzi z całego świata, które spędzają wakacje, niezależnie od pory roku. Wielu z nich decyduje się na zamieszkanie po przejściu na emeryturę, aby przez cały rok cieszyć się tym idyllicznym zakątkiem Hiszpanii.

Costa Calida MakelaarsCosta Calida kaart

W regionie Murcji znajdziemy 250 kilometrów urozmaiconej linii brzegowej. Kąpiele w Mar Menor i średnia roczna temperatura wynosząca 18°C, ponad trzy tysiące godzin słonecznych w roku pozwalają cieszyć się długimi plażami ze złotym i miękkim piaskiem. Obszary najbardziej poszukiwane przez naszych klientów przy zakupie domu to

Będziesz pod wrażeniem spektakularnych plaż La Manga z miękkim piaskiem, idealnych do uprawiania wielu sportów wodnych: żeglarstwa, wioślarstwa, kajakarstwa, windsurfingu, nurkowania,... Ciepłe, spokojne i płytkie wody Mar Menor są idealne do nauki ulubionego sportu. Wzdłuż całego wybrzeża znajdziesz szkoły wszystkich dyscyplin wodnych z wysoko wykwalifikowaną profesjonalną kadrą, która dostosuje się do Twojego poziomu i wieku.

Nasi agenci nieruchomości w Costa Calida są ekspertami w głównych miastach prowincji Murcia.

MedVilla zatrudnia doświadczonych agentów nieruchomości na Costa Calida, którzy doskonale znają miejsca, o które najczęściej pytają nasi klienci na zakup nieruchomości na Costa Calida. Mamy obszerną listę nowych projektów na Costa Calida. Oferujemy kamienice, apartamenty, penthouse'y, bungalowy, bliźniaki, wille, ... chętnie wysłuchamy Twoich priorytetów, aby zaoferować Ci dom, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli oprócz plaży i słońca pasjonujesz się golfem, w regionie Murcji mamy luksusowe kurorty w sąsiedztwie naszych słynnych pól golfowych. Wyobraź sobie, że mieszkasz w nowocześnie zaprojektowanej willi z widokiem na pole golfowe i z przestronnymi, bardzo jasnymi pokojami wyposażonymi w piękny basen otoczony na miejscu solarium.

Być może wolisz atrakcyjny apartament z widokiem na Mar Menor i fantastyczną, elitarną prywatną urbanizację, w której możesz nawiązać nowe przyjaźnie z sąsiadami. Oferujemy Państwu domy budowane z najlepszych materiałów na rynku, bardzo wygodne i przytulne, z kuchnią w pełni umeblowaną i wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt AGD.


Sprzedam nowo wybudowany dom Costa Calida

Sprzedam nowo wybudowane mieszkanie Costa Calida

Luksusowe domy w Hiszpanii

Skontaktuj się z naszymi agentami nieruchomości w Costa Calida, a znalezienie domu Twoich marzeń będzie bardzo proste

Kontaktując się z naszymi agentami nieruchomości w Costa Calida, zobaczysz ich duży profesjonalizm. W MedVilla poprowadzimy Cię w Twoim języku. Skontaktuj się z nami, a wspólnie przeprowadzimy zrelaksowaną rozmowę o tym, czego oczekujesz od swojego wymarzonego domu w Hiszpanii.

Doradzimy Ci, które lokalizacje najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń +32 2 342 10 61 , +31 207 45 00 27 lub +34 965 020 104. Nasi agenci nieruchomości Costa Calida czekają na Ciebie w naszym biurze przy Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torreviejahttps://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

E-mail: info@medvillaspanje.com