Costa de Almeria - Domy i mieszkania na sprzedaż

Costa de Almeria to obszar na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w prowincji Almería w Andaluzji. Rozciąga się od Adry, wokół Cabo de Gata aż do Mojácar. Na wybrzeżu znajduje się także park przyrody Cabo de Gata, wciąż dziewiczy kawałek krajobrazu. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową Krajobraz przypomina pustynię i charakteryzuje się niewielką ilością rocznych opadów. Obszar ten jest słabo zaludniony i zazwyczaj składa się z małych, białych wiosek i miasteczek, co stanowi idealny teren dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Więcej o Costa de Almeria

Na tym terenie nakręcono wiele tzw. „spaghetti westernów” ze względu na idealne warunki natury, pustynny krajobraz, który przypomina Dziki Zachód Stanów Zjednoczonych. W Tabernas można odwiedzić Mini-Hollywood, gdzie kręcono te filmy, a także obejrzeć pokazy kowbojskie.

Z dala od masowej turystyki, Costa de Almeria pozostaje prawdziwym odkryciem, gdzie można cieszyć się spokojem i naturą. Co więcej, przeżywają rozkwit pod względem udogodnień, udogodnień i atrakcji turystycznych.

Klimat na Costa de Almeria

Sezon zimowy w tym regionie praktycznie nie występuje, przypomina raczej przedłużającą się wiosnę, a średnia roczna temperatura oscyluje wokół 20°C. Dzięki łagodnemu klimatowi znajdziesz piękne rezerwaty przyrody, takie jak park Cabod de Gata-Nijar.

Costa de AlmeriaCosta de Almeria kaart

Miasta i wsie na Costa de Almeria

Pulpa | Wera | San Juan de los Terreros | Mar de Pulp i | Mojácar

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom na Costa de Almeria?

W Costa de Almeria każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi na Costa de Almeria? Jest wtedy duża szansa, że spodoba Ci się ten region. Być może duża liczba domów w Costa de Almeria spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Costa de Almeria i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy region i okolicę od podszewki. Pokazując wszystkie aspekty zarówno Costa de Almeria, jak i regionu, pomagamy Ci dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.


Sprzedam nowo wybudowany dom Costa de Almeria

Nowe mieszkanie w Costa de Almeria

Luksusowe domy w Hiszpanii

Skontaktuj się z nami

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą pierwszy krok w kierunku zakupu Twojego wymarzonego domu na Costa de Almeria.

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9