Dom na sprzedaż Costa Blanca Południe

Wybrzeże Costa Blanca Południe znajduje się w prowincji Alicante (Comunidad Valenciana) i rozciąga się od miasta Alicante do Pilar de la Horadada. Wydmy, palmy i długie plaże tworzą krajobraz, który w ostatnich latach przyciągnął tysiące Europejczyków, którzy kupują dom w Hiszpanii, aby się tam osiedlić. Oferta domów na południowym wybrzeżu Costa Blanca jest zróżnicowana ze względu na dużą dostępność gruntów i charakteryzuje się wyjątkowym stosunkiem ceny do jakości. Podobnie jak w innych rejonach, oferta bezpośrednio przy plaży składa się głównie z apartamentów z 2 lub 3 sypialniami, z dużymi tarasami, aby cieszyć się wspaniałym śródziemnomorskim klimatem. W tym sensie większość dostaw pochodzi z miast Santa Pola, Guardamar i Torrevieja.

W odległości od 2 do 15 km od wybrzeża znajdują się duże obszary mieszkalne, które powstały głównie wokół pól golfowych. Orihuela Costa, która posiada również szeroką gamę apartamentów przy plaży, to obszar o największej koncentracji pól golfowych na wybrzeżu Costa Blanca. W jednej gminie znajduje się 5 pól golfowych z 18 dołkami, niektóre z nich mają nawet międzynarodową renomę, jak np. Villamartin Golf Club, Las Ramblas Golf, Real Club de Golf Campoamor, Las Colinas Golf i Vistabella Golf. Wszystkie oferują szeroką gamę domów, obejmujących głównie domy szeregowe i wille. Rozwój turystyki na południowym wybrzeżu Costa Blanca odnotował w ostatnich latach spektakularny wzrost i obecnie posiada on nowoczesną infrastrukturę usługową ze szpitalami, międzynarodowymi szkołami, dużymi centrami handlowymi i jednymi z najlepszych pól golfowych w Hiszpanii i Europie.

Jeśli szukasz domu lub mieszkania na sprzedaż na południu Costa Blanca, przejrzyj gamę willi i domów na sprzedaż na południu Costa Blanca i/lub mieszkań na sprzedaż na południu Costa Blanca

Zobacz pełną ofertę : na sprzedaż w Costa Blanca Południe
Dom na sprzedaż Costa Blanca Południe