Dom na sprzedaż w Torrevieja, Alicante - Costa Blanca

Czy znasz już Torrevieję? Ten piękny nadmorski kurort położony jest około 40 kilometrów na południe od Alicante w słonecznej Hiszpanii. Torrevieja ma aż 20 kilometrów wybrzeża i dlatego jest idealną bazą wypadową na wspaniałe wakacje. Tak cudownie, że aż chce się tam przychodzić częściej. Zatem spójrz na domy na sprzedaż w Torrevieja! MedVilla pomaga od początku do końca przy zakupie domu na sprzedaż Torrevieja.

Oferta domów na sprzedaż Torrevieja

Skąd mam wiedzieć, czy w Torrevieja jest dom na sprzedaż?

MedVilla zbudowała rozległą sieć uznanych agentów nieruchomości i deweloperów na Costa Blanca i Costa Cálida. Oznacza to, że znamy każdy dom na sprzedaż w Torrevieja. Jesteśmy również w stanie dokonać odpowiedniego wyboru domów w Torrevieja w oparciu o wypełniony profil życzeń. Opracujemy z Tobą program oglądania i poprowadzimy Cię podczas każdej wizyty. Oszczędza to czas i zapobiega rozczarowaniom, irytacji i – co ważniejsze – błędnemu zakupowi.

Torrevieja to idealna lokalizacja na zakup domu w Hiszpanii

„Torrevieja” to hiszpańskie słowo oznaczające „starą wieżę”. Nadmorski kurort położony jest w południowo-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. Chociaż Torrevieja była znana z wydobywania soli z las salinas (słone jeziora), obecnie gmina utrzymuje się głównie z dochodów z turystyki. Turyści mogą bawić się wzdłuż ponad 20-kilometrowego wybrzeża, na którym znajduje się kilka piaszczystych plaż i potoków. Ponadto w okolicy jest wiele do zobaczenia, jak na przykład wspomniane wcześniej słone jeziora, Wieża Moor i Pomnik Koralisty. Torrevieja ma przyjemny klimat z łagodnymi zimami i ciepłymi latami.

Czy zastanawiałeś się już, czy możesz posiadać dom na sprzedaż w Torrevieja?

Skontaktuj się z nami, jeśli wraz z kolegą zobaczysz wymarzony dom na sprzedaż w Torrevieja, my również to oferujemy i/lub proponujemy jeszcze lepsze alternatywy.

Czy widziałeś swój wymarzony dom w Torrevieja i czy jest na sprzedaż? Prosimy o kontakt z MedVilla ponieważ:

  • Hiszpański rynek mieszkaniowy jest duży i szybko rośnie. Zanim się zorientujesz, idziesz na oglądanie z kilkoma hiszpańskimi agentami nieruchomości i nie widzisz już lasu zza drzew. W MedVilla masz stały i bezpośredni kontakt z menedżerami w swoim własnym języku.
  • Zakup domu wymaga poważnego zbadania legalności, dziedziczenia, tytułów własności i długów. Nie ma możliwości samodzielnego przeprowadzenia takich badań. MedVilla służy Twoim interesom i sprawdza, czy działka i dom są prawidłowo zarejestrowane.
  • Wskazówki od nie kończą się po zakupie. Usiądziemy z Tobą i omówimy obowiązki podatkowe, ubezpieczenia i inne kwestie związane z zakupem Twojego domu w Torrevieja.

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu na wszystkie Państwa pytania dotyczące zakupu nieruchomości oraz nieruchomości hiszpańskich na Costa Blanca i Costa Calida w Hiszpanii.

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii ? W takim razie MedVilla jest Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii, a także mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV