Dom w Arenales del Sol, Alicante, Costa Blanca, Hiszpania

Chcesz kupić dom w Arenales del Sol? Arenales del Sol i tamtejsza plaża od lat są popularnym celem turystów hiszpańskich i zagranicznych.

Plaża Los Arenales del Sol ma powierzchnię około 1,5 km i jest jedną z najdłuższych plaż na wybrzeżu Costa Blanca. Linię brzegową tworzą wysokie budynki mieszkalne z pięknym widokiem na morze i dobrymi udogodnieniami.

Lokalizacja Arenales del Sol

Los Arenales Del Sol (Elche) położone jest na południu prowincji Alicante (Wspólnota Walencka) na wybrzeżu Costa Blanca (po hiszpańsku „Białe Wybrzeże”). Costa Blanca znajduje się w południowo-wschodniej Hiszpanii i obejmuje ponad 200 km linii brzegowej od gminy Denia do Pilar de la Horadada . Costa Calida znajduje się na południe od Costa Blanca i na północ od Costa Almeria i rozciąga się od San Pedro del Pinatar do Aguilas

Drugi pobyt w Los Arenales del Sol

Kupujesz willę lub apartament jako drugi dom na Costa Blanca lub Costa Calida ? Zobacz także ofertę domów i mieszkań na sprzedaż w Cumbre del Sol , Finestrat , Benissa , Busot , Calpe , Polop , Benidorm , Villajoyosa , El Campello , Alicante , Santa Pola , Elche , Hondon de las Nieves , Guardamar Del Segura , Torrevieja , Orihuela , Torre de la Horadada .

Domy na sprzedaż w Los Arenales del Sol

Oferta nieruchomości Arenales del Sol składa się głównie z apartamentów z 2 i 3 sypialniami, położonych niecałe 300 metrów od plaży. Forma zakwaterowania, o którą proszą głównie kupujący, którzy szukają domu w Hiszpanii, aby spędzić tam wakacje.

Agent nieruchomości Arenales del Sol

Kupujesz dom w Arenales del Sol? Jako agent nieruchomości pracujemy bezpośrednio z Hiszpanii. Agent nieruchomości w Hiszpanii, który sprawnie poprowadzi Cię przy zakupie domu.

Jeśli szukasz konkretnie domu lub mieszkania na sprzedaż w Los Arenales Del Sol , zapoznaj się z ofertą:

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV