Kup dom w Benitachell na północy Costa Blanca

Chcesz kupić dom w Benitachell ? Benitachell i znajduje się na wybrzeżu Costa Blanca w prowincji Alicante (Comunidad Valenciana) na południe od Granadelli (Javea) i na północ od Teulady – Moraira. Costa Blanca znajduje się w południowo-wschodniej Hiszpanii i obejmuje ponad 200 km linii brzegowej od gminy Denia do Pilar de la Horadada.

Tutaj znajdziesz pełne informacje o Poble Nou de Benitachell, w prowincji Alicante, Costa Blanca Norte. Mapa drogowa, historia, plaże i zatoki, uroczystości i przydatne informacje z gminy.

Dom w Benitachell, pełna informacja o Poble Nou de Benitachell

W dzisiejszych czasach ludzie cenią przede wszystkim usługi blisko domu, nie tylko wtedy, gdy mówimy o cieszeniu się domem, ale także wtedy, gdy mówimy o możliwościach wynajmu i/lub sprzedaży.

Cumbre del Sol oferuje wszystkie te usługi przez cały rok, takie jak duże restauracje, bary, banki, apteka, centrum medyczne, biura itp.

Co robić w domu i wokół niego w Benitachell

Kupno domu w Benitachell... Poble Nou de Benitatxell, Centrum miasta Benitachell położone jest w głębi lądu, ale obszar gminy obejmuje również 2 kilometry linii brzegowej Morza Śródziemnego. Obszar gminy Benitachell rozciąga się na powierzchni około 12 kilometrów kwadratowych i składa się z dwóch wyraźnie wyodrębnionych części: z jednej strony północno-wschodniej strefy o łagodnych zboczach, przeznaczonej dla rolnictwa, a z drugiej strony obszaru przybrzeżnego, zorientowanego na południe, bardzo górzyste, z dużymi i stromymi klifami, pomiędzy którymi wyłania się kilka zatok

Usługi przez cały rok w pobliżu Twojego domu w Benitachell

Centrum miasta Benitachell położone jest w głębi lądu, ale obszar gminy obejmuje również 2 kilometry linii brzegowej Morza Śródziemnego. Obszar gminy Benitachell rozciąga się na powierzchni około 12 kilometrów kwadratowych i składa się z dwóch wyraźnie wyodrębnionych części: z jednej strony północno-wschodniej strefy o łagodnych zboczach, przeznaczonej dla rolnictwa, a z drugiej strony obszaru przybrzeżnego, zorientowanego na południe, bardzo górzyste, z dużymi i stromymi klifami, pomiędzy którymi wyłania się kilka zatok.

Obszar przybrzeżny Poble Nou de Benitachell jest bardzo nierówny, ze spektakularnymi klifami i punktami widokowymi, z których można podziwiać najpiękniejsze widoki na morze na wybrzeżu Costa Blanca. Pomiędzy klifami znajdziemy piękne plaże i zatoki: Zatoki Cala de los Tiestos, Cala del Llebeig oraz plażę Playa del Moraig. Playa del Moraig to idealne miejsce do kąpieli i uprawiania sportów podwodnych. Na samej plaży znajduje się jaskinia „Cova dels Arcs”, imponująca jaskinia z podwodną trasą.

Uroczystości, które możesz odwiedzić w swoim domu w Benitachell

Fiesty w Benitachell, podobnie jak w większości hiszpańskich gmin, są wydarzeniem, którego nie można przegapić, podczas którego cała wioska wychodzi na ulice, aby świętować i cieszyć się ceremoniami, które komitet fiest organizuje co roku dla uczczenia swojego patrona.

W maju Benitachell obchodzi Święto Róży ku czci Najświętszej Maryi Panny, La Virgen del Rosario, święto składające się z różnych ceremonii kościelnych (msze i procesje) oraz zabawnych wydarzeń (festiwale ludowe, byki, sztuczne ognie , parady itp.).

Historia Benitachella / Poble Nou Benitatxella

Znana historia tych regionów rozpoczyna się około 18 000 lat temu, o czym świadczą pozostałości archeologiczne znalezione w jaskini La Cueva del Moro. Istnieje kilka stanowisk prehistorycznych, iberyjskich, rzymskich i andaluzyjskich. Podbój katalońsko-aragoński miał miejsce w roku 1244

Lokalizacja firmy Benitachell

Benitatxell to praktycznie centrum wybrzeża Costa Blanca i znajduje się niemal w tej samej odległości od Walencji, co od Alicante, więc masz wybór pomiędzy obydwoma lotniskami. Benitatxell jest także blisko gmin i miast z wieloma atrakcjami turystycznymi, takimi jak: Jávea/Xàbia, Teulada-Moraira, Calpe, Denia, Benidorm w odległości 40 km, Alicante w odległości 85 km, lotnisko w Alicante, L'Altet w odległości 92 km, Walencja w odległości 92 km 110 km, lotnisko w Walencji, Manises, 131 km, Madryt 462 km i Barcelona 477 km.

Oferty nieruchomości w pobliżu Twojego domu w Benitachell

Wyobraź sobie, że budzisz się każdego ranka i widzisz jedną z najpiękniejszych panoram na świecie. Na zboczu góry, na którym znajduje się ekskluzywny kurort Cumbre del Sol, to marzenie może stać się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić luksusowy apartament wakacyjny w Hiszpanii, czy też szukasz ekskluzywnej willi, w której możesz zamieszkać przez cały rok, nieruchomości Benitachell sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Drugi pobyt w Benitachell

Kupujesz willę lub apartament jako drugi dom na Costa Blanca lub Costa Calida ? Zobacz także ofertę domów i mieszkań na sprzedaż w Cumbre del Sol, Finestrat , Benissa , Busot , Calpe , Polop , Benidorm , Villajoyosa , El Campello , Alicante , Santa Pola , Elche , Hondon de las Nieves , Guardamar Del Segura , Torrevieja , Orihuela , Torre de la Horadada.

Domy na sprzedaż w Benitachell

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Benitachell , dzielnicy mieszkalnej bezpośrednio na wybrzeżu z willami, bungalowami i apartamentami, wszystkie otoczone terenami zielonymi i często z widokiem na morze?

Chcesz kupić dom w Benitachell? Agenci nieruchomości MedVilla chętnie pomogą Ci znaleźć dom w Hiszpanii , który Ci odpowiada, czy to w Benitachell, czy w innym hiszpańskim mieście na Costa Blanca. Ale możesz liczyć na naszą pomoc także po zakupie, dzięki czemu bez obaw kupisz dom w Hiszpanii . Odkryj Benitachell, Poble Nou de Benitachell, w prowincji Alicante, na północnym wybrzeżu Costa Blanca. Mapa drogowa, historia, plaże i zatoki, uroczystości i przydatne informacje z gminy.

Czy szukasz domu w Benitachell lub mieszkania na sprzedaż w Cumbre del Sol? Następnie przejrzyj ofertę:

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV