Dom w Cabo de Palos, Costa Calida, Murcia

Szukasz domu w Cabo de Palos? Cabo de Palos to wszechstronna, urocza wioska rybacka i jedno z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Costa Cálida.

Z przylądka, na którym położony jest Cabo de Palos, roztaczają się dwa spektakularne widoki. Z XIX-wiecznej latarni morskiej można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na morze i długą piaszczystą plażę „Playa de Levante”. Po drugiej stronie przylądka zobaczysz imponujące klify i skały. Kamienne schody prowadzą do małych plaż i zatoczek z krystalicznie czystą wodą. Pomimo latarni morskiej, która pochodzi z 1965 roku, u wybrzeży Cabo de Palos znajduje się wiele wraków statków. Wraki te w połączeniu z formacjami skalnymi i różnorodnością ryb czynią ten obszar jednym z najpiękniejszych miejsc do nurkowania w Europie.

Ta malownicza wioska rybacka znana jest również z rajskich restauracji rybnych, zachwycających tarasów i przytulnych barów zlokalizowanych w porcie. Znajdziesz tam również największy cotygodniowy targ w regionie.

Można przejść bezpośrednią ścieżką z Cabo de Palos i Cala Reona do pięknego, dziewiczego rezerwatu przyrody Calblanque. Miłośnicy przyrody mogą spacerować i jeździć na rowerze do woli. Ale możliwa jest także wspinaczka i jazda konna w dziewiczej przyrodzie.

Kupno domu w Cabo de Palos

Region wokół Cabo de Palos znamy jak nikt inny. I wiemy dokładnie, w których wioskach dom w Cabo de Palos nadaje się lub nie do zamieszkania na stałe. Znamy unikalne projekty i najlepsze domy w regionie.

Jak już wspomniano, jest to urocza wioska rybacka nad Morzem Śródziemnym. Ma to z pewnością związek z liczbą domów wakacyjnych , które można tu kupić. MedVilla oferuje doskonały wybór nieruchomości na sprzedaż w Cabo de Palos, w tym nowe domy i apartamenty do budowy oraz do odsprzedaży.

W popularnym nadmorskim kurorcie, takim jak Cabo de Palos, nie brakuje nieruchomości .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV