Sprzedam dom w Cumbre del Sol Costa Blanca Północ

Chcesz kupić dom w Cumbre del Sol? Cumbre del Sol należy do Benitachell i znajduje się na wybrzeżu Costa Blanca w prowincji Alicante (Comunidad Valenciana) na południe od Granadelli (Javea) i na północ od Teulada – Moraira. Costa Blanca znajduje się w południowo-wschodniej Hiszpanii i obejmuje ponad 200 km linii brzegowej od gminy Denia do Pilar de la Horadada.

Lokalizacja Cumbre del Sol

Położony w obszarze Benitachell, pomiędzy znanymi gminami, takimi jak Javea i Moraira, 12 km od Calpe z godną podziwu skałą Peñon de Ifach; symbol Costa Blanca. Ponadto jesteś tylko 10 km od autostrady, 30 km od Benidormu ze słynnymi parkami tematycznymi, takimi jak Terra Mítica, Mundomar, Acualandia. Miasto Alicante oddalone jest od obiektu o 75 km, a Walencja – o 102 km.

Infrastruktura jest doskonała na lądzie, morzu i w powietrzu. Masz również możliwość wyboru pomiędzy dwoma międzynarodowymi lotniskami

Co robić w okolicach Cumbre del Sol

Kilka dni, okres wakacji, dłuższy okres czasu, radość przez cały rok. Niezależnie od wyboru, w Cumbre del Sol będziesz mieć wszystkie usługi i wiele więcej: kilka punktów widokowych, imponujące widoki, w otoczeniu obszarów wyjątkowej ochrony, takich jak Park Przyrody Granadella (Javea), uprawianie turystyki pieszej wzdłuż klifów i tak dalej odkryj jak mieszkańcy Benitachell zwisając z klifów łowili ryby, podziwiali jaskinie, uprawiali sporty wodne, nurkowali lub po prostu cieszyli się dobrym klimatem na słynnej plaży Playa Morach, a jeśli wolicie trochę więcej intymności, jest to możliwe także nad zatoką Cala de los Tiestos, to wszystko i wiele więcej..

Usługi przez cały rok w Cumbre del Sol

W dzisiejszych czasach ludzie cenią przede wszystkim usługi blisko domu, nie tylko wtedy, gdy mówimy o cieszeniu się domem, ale także wtedy, gdy mówimy o możliwościach wynajmu i/lub sprzedaży.

Cumbre del Sol oferuje wszystkie te usługi przez cały rok, takie jak duże restauracje, bary, banki, apteka, centrum medyczne, biura itp.

Wszystkie te usługi są rozproszone w 2 dużych centrach handlowych. Obydwa ośrodki zlokalizowane są każdorazowo na określonym obszarze urbanizacji. Jeśli wejdziesz do Benitachell, zobaczysz Centro Comercial Adelfas, a jeśli wejdziesz do Moraira, zobaczysz Centro Comercial Lirios. Obydwa posiadają duży parking i w obu centrach handlowych znajdują się skrzynki pocztowe właścicieli. Wszystko to sprawia, że każdy projekt zlokalizowany w Cumbre del Sol jest idealnym miejscem, aby w pełni cieszyć się domem, czy to na wakacje, na dłuższy okres, czy też do zamieszkania. tam przez cały rok

Plaże i zatoczki w Cumbre del Sol

W Cumbre del Sol możesz cieszyć się kilkoma zatoczkami, a także słynną plażą Playa Morach (Moraig). Plaża ta zawdzięcza swoją nazwę krystalicznie czystej, błękitnej wodzie i wysokim otaczającym ją skalistym górom, które wznoszą się wysoko nad poziomem morza. Dlatego ta plaża jest wyjątkowa w swoim rodzaju.

Do niektórych zatok, jak na przykład zatoka „La Cala de los Tiestos”, można dotrzeć zarówno od strony morza, jak i z lądu ścieżką spacerową. Zatoka ta zaprasza do cieszenia się przyrodą i morzem.

Z parkingu Playa Morach można dostać się do Jaskini Morach, bardzo znanego miejsca do uprawiania sportów podwodnych

Oferta nieruchomości Cumbre del Sol

Wyobraź sobie, że budzisz się każdego ranka i widzisz jedną z najpiękniejszych panoram na świecie. Na zboczu góry, na którym znajduje się ekskluzywny kurort Cumbre del Sol, to marzenie może stać się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić luksusowy apartament wakacyjny w Hiszpanii, czy też szukasz ekskluzywnej willi, w której możesz zamieszkać przez cały rok, nieruchomości Cumbre del Sol sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Drugi pobyt w Cumbre del Sol

Kupujesz willę lub apartament jako drugi dom na Costa Blanca lub Costa Calida ? Zobacz także ofertę domów i mieszkań na sprzedaż w Cumbre del Sol, Finestrat , Benissa , Busot , Calpe , Polop , Benidorm , Villajoyosa , El Campello , Alicante , Santa Pola , Elche , Hondon de las Nieves , Guardamar Del Segura , Torrevieja , Orihuela , Torre de la Horadada.

Domy na sprzedaż w Cumbre del Sol

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Cumbre del Sol , dzielnicy mieszkalnej bezpośrednio na wybrzeżu z willami, bungalowami i apartamentami, wszystkie otoczone terenami zielonymi i często z widokiem na morze?

Chcesz kupić dom w Cumbre del Sol? Agenci nieruchomości MedVilla chętnie pomogą Ci znaleźć dom w Hiszpanii , który Ci odpowiada, czy to w Cumbre del Sol, czy w innym hiszpańskim mieście na Costa Blanca. Ale możesz liczyć na naszą pomoc także po zakupie, dzięki czemu bez obaw kupisz dom w Hiszpanii . Odkryj Cumbre del Sol, wyjątkową enklawę nad Morzem Śródziemnym, z plażami, zatoczkami, terenami zielonymi i parkami, sportem i rekreacją, pierwszorzędną infrastrukturą, centrami handlowymi, bankami, apteką, centrum medycznym, wszystkim dostępnym

Czy szukasz domu lub mieszkania na sprzedaż w Cumbre del Sol, Benitachell? , następnie przejrzyj ofertę:

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV