Dom w La Marina, informacje - Broker La Marina

La Marina to urbanizacja pobliskiej gminy San Fulgencio. San Fulgencio to gmina na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Gmina San Fulgencio położona jest w Vega Baja del Segura w prowincji Alicante, która należy do regionu autonomicznego Walencja. Gmina ma powierzchnię prawie 20 km² i liczy nieco ponad 12 000 mieszkańców, nie licząc licznych turystów odwiedzających gminę. San Fulgencio w rzeczywistości składa się ze starego historycznego centrum i pobliskiej urbanizacji La Marina.

W latach 80. XX wieku, pod wpływem turystyki w całej Vega Baja del Segura, do gminy San Fulgencio przybył duży napływ nowych mieszkańców. Nowe obszary mieszkalne (urbanizaciónes), często przeznaczone dla sektora turystycznego, powstają bliżej wybrzeża niż historyczne centrum San Fulgencio. Gmina położona jest w pobliżu nadmorskich miast La Marina i Guardamar del Segura.

La Marina - Zabytki

Niektóre znaleziska archeologiczne nadal można znaleźć z wczesnego okresu San Fulgencio. Znaleziska w La Escuera i El Oral pochodzą z VI–IX wieku naszej ery i są pozostałościami architektury, ceramiką i garnkami z okresu punickiego. W muzeum archeologicznym San Fulgencio można obejrzeć znaleziska ze starożytności iberyjskiej i greckiej. W historycznym centrum znajduje się kościół parafialny z XVIII wieku.

La Marina - Turystyka

Największym źródłem dochodów w regionie jest sektor turystyczny. Wielu turystów odwiedza San Fulgencio i nocuje głównie w bungalowach i apartamentach na terenie urbanizacji La Marina. Znajduje się tu wiele punktów gastronomicznych i sklepów turystycznych, a także miejski kompleks sportowy. Chociaż San Fulgencio nie jest położone bezpośrednio na wybrzeżu, plaża w nadmorskiej miejscowości La Marina jest oddalona zaledwie o kilka kilometrów. Więcej rozrywki turyści wybierają większe plaże Guardamar del Segura i Santa Pola oraz popularne kluby nocne w Torrevieja na południu i Elche na północy gminy. Targi odbywają się codziennie w różnych miejscach w okolicy. W każdy wtorek w starym centrum San Fulgencio oraz w każdy czwartek i niedzielę w urbanizacji La Marina odbywa się targ

La Marina - Domy na sprzedaż w La Marina

Szukasz nowo wybudowanych domów w La Marina? Mieszkanie, penthouse, dom lub willa z widokiem na morze lub bez….

W pobliżu wielu domów na sprzedaż w La Marina znajduje się cotygodniowy targ. We wsi targ odbywa się co tydzień w czwartek i ponownie w niedzielę.

„Mercadillo” w pobliskim Santa Pola cieszy się dużą popularnością i odbywa się w sobotę, podobnie jak największy cotygodniowy targ w regionie, Campo de Guardamar. Targ ten oferuje lokalne owoce i warzywa, a także buty wykonane w tradycyjnych hiszpańskich warsztatach, wyroby rzemieślnicze, odzież, galanterię skórzaną oraz szeroką gamę kulinarnych przysmaków.

Czy szukasz domu lub mieszkania na sprzedaż w La Marina? Następnie przejrzyj ofertę:

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV