Dom w La Nucia, Północne Wybrzeże Costa Blanca - Agencja Nieruchomości La Nucia

La Nucia to miejscowość położona w żyznej dolinie północnego wybrzeża Costa Blanca w Hiszpanii. La Nucia położona jest pięćdziesiąt jeden kilometrów na północny zachód od Alicante i tamtejszego lotniska oraz zaledwie dziesięć kilometrów od najpopularniejszego kurortu turystycznego na północnym wybrzeżu Costa Blanca: Benidorm. Altea z malowniczą starówką jest oddalona zaledwie siedem kilometrów dalej. Do lotniska Walencja można dojechać samochodem w około dziewięćdziesiąt minut.

La Nucia - Widok

La Nucia wychodzi na obszar pełen sadów i pól i stała się popularnym miejscem dla emigrantów, ponieważ znajduje się tak blisko wybrzeża, a jednocześnie jest na tyle cicha, że nie wpływają na nią hordy turystów przybywających na Costa Blanca podczas wakacji szkolnych. Popularne urbanizacje na La Nucia to: Barronco Hondo, Colloma, Bello Horizonte i El Tossal.

La Nucia - Turyści i goście

La Nucia przyciąga do miasta wielu klientów ze względu na sklep outletowy „Labels and Tables”, w którym znajdują się produkty wielu popularnych marek, takich jak Next, Debenhams, New Look i Dorothy Perkins.

La Nucia - Ciekawe wycieczki

Warto wybrać się na wycieczkę do pobliskich wodospadów Callosa d'en Sarria i popularnych wodospadów Algar. Zaledwie kilka minut od La Nucia znajduje się wiele atrakcji, takich jak parki tematyczne Terra Mitica, Terra Natura i Aqua Natura niecałe dziesięć minut jazdy samochodem oraz Mundomar i Aqualandia, około piętnastu minut od La Nucia, w pobliżu centrum Benidormu.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV