Sprzedam dom w Pilar de la Horadada na południu Costa Blanca

Chcesz kupić dom w Pilar de la Horadada? Pilar de la Horadada to najbardziej wysunięta na południe gmina na wybrzeżu Costa Blanca, obejmująca dwa główne obszary turystyczne: Torre de la Horadada i Mil Palmeras.

Posiada szeroką i różnorodną ofertę apartamentów na plaży, ale można znaleźć ciekawe opcje, takie jak kamienice i nowe, wolnostojące wille w konkurencyjnych cenach.

W MedVilla Spain z przyjemnością pomożemy Ci w poszukiwaniu nieruchomości w Pilar de la Horadada lub gdziekolwiek indziej w Hiszpanii.

Lokalizacja Pilar de la Horadada

Pilar De La Horadada znajduje się w prowincji Alicante (Comunidad Valenciana) i jest najbardziej wysuniętym na południe miastem na wybrzeżu Costa Blanca (po hiszpańsku „Białe Wybrzeże”). Costa Blanca znajduje się w południowo-wschodniej Hiszpanii i obejmuje ponad 200 km linii brzegowej od gminy Denia do Pilar de la Horadada .

Drugi pobyt w Pilar de la Horadada

Kupujesz willę lub apartament jako drugi dom na Costa Blanca lub Costa Calida ? Zobacz także ofertę domów i mieszkań na sprzedaż w Cumbre del Sol , Finestrat , Benissa , Busot , Calpe , Polop , Benidorm , Villajoyosa , El Campello , Alicante , Santa Pola , Elche , Hondon de las Nieves , Guardamar Del Segura , Torrevieja , Orihuela , Torre de la Horadada .

Domy na sprzedaż w Pilar de la Horadada

Znajdź nieruchomość swoich marzeń na sprzedaż w Pilar de la Horadada. Jako agent nieruchomości mamy wiele nieruchomości na sprzedaż w Pilar de la Horadada: domy, domy, apartamenty, wille, grunty, nowe domy, nowe mieszkania, ...

Blisko morza, niedaleko pola golfowego, a może w głębi lądu lub w górach? Wszystko jest możliwe! Znajdziemy Twój wymarzony dom w Pilar de la Horadada.

Agentka nieruchomości Pilar de la Horadada

Kupujesz dom w Pilar de la Horadada? Jako agent nieruchomości pracujemy bezpośrednio z Hiszpanii. Agent nieruchomości w Hiszpanii, który sprawnie poprowadzi Cię przy zakupie domu.

Jeśli konkretnie szukasz domu lub mieszkania na sprzedaż w Pilar de la Horadada , zapoznaj się z ofertą:

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV