Domy i nieruchomości w Alicante, Costa Blanca, Hiszpania

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Szukasz domów i nieruchomości w Alicante, Costa Blanca, Hiszpania? Alicante jest stolicą prowincji Alicante o tej samej nazwie, będącej częścią regionu autonomicznego Wspólnoty Walenckiej. Miasto położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego i liczące 330 000 mieszkańców jest drugim miastem Wspólnoty Walenckiej i jedenastym w Hiszpanii. Miasto jest centrum regionu i słynie z przytulnych uliczek, palmowej promenady, zamku Santa Barbara i wspaniałych plaż.

Pod koniec ubiegłego wieku w Alicante miała miejsce intensywna budowa. Popyt na mieszkania w mieście był duży, a rozwój miast sprawił, że kwestie jakości życia stały się bardzo istotne. Przyjęcie nowoczesnych standardów środowiskowych i przepisów budowlanych oznacza ogromną poprawę jakości życia w mieście. Stała obecność turystyki w Alicante zapewnia dobrobyt, nawet w trudnych ekonomicznie warunkach. Z tego powodu nieruchomości w Alicante są nadal bardzo popularne.

Alicante – Wysoka jakość życia

  • Łagodny klimat śródziemnomorski ze średnią roczną temperaturą 18 stopni Celsjusza
  • Piękne sklepy, butiki, restauracje, nowoczesne supermarkety i tradycyjne lokalne targi
  • Liczne festiwale, jarmarki, koncerty i inne wydarzenia

Nieruchomości w Alicante są niedrogie w porównaniu do wielu innych miast. Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania z widokiem na morze, niedrogiego domu szeregowego, czy ekskluzywnej willi, dom w Alicante jest często kilkadziesiąt procent tańszy niż porównywalny dom w Holandii czy Belgii. Ale ceny w Alicante są również przyjemne w porównaniu do innych miast na hiszpańskim wybrzeżu, takich jak Walencja i Barcelona.

Nieruchomość w Alicante osiąga doskonały zwrot, jeśli zdecydujesz się ją wynająć. Możesz tymczasowo zaoferować swój dom na wynajem wakacyjny. Ze względu na centralne położenie i doskonały klimat Alicante jest popularne wśród turystów i najemców.

Możesz skontaktować się z nami, aby kupić, wynająć lub sprzedać wszelkiego rodzaju nieruchomości. Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży willi i apartamentów w mieście Alicante i okolicach. Posiadamy również wyspecjalizowany zespół zajmujący się wynajmem nieruchomości

Pogoda w pobliżu domów i domów w Alicante w Hiszpanii

Śródziemnomorski klimat Alicante ma ogromne zalety, takie jak ciepłe lata z dużą ilością gwarantowanego słońca od maja do października. Zimy są łagodne, co czyni go popularnym miejscem zimowym dla Europejczyków. Nawet zimą podczas wycieczki po mieście lub wizyty w tym hiszpańskim mieście często panuje pogoda tarasowa. Ponadto w tym regionie opady deszczu są stosunkowo niewielkie.

Co robić w swoich domach i rezydencjach w Alicante

Jedzenie i wyjścia w Alicante

W całym starym centrum Alicante znajdziesz dobre bary tapas. Często można dostać drinka i towarzyszące mu darmowe tapa za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ponadto lokalną kuchnię charakteryzują oczywiście świeżo złowione ryby i skorupiaki, używane na przykład do paelli.

Innym popularnym miejscem nocą jest Puerto deportivo, czyli port. Wokół portu znajdują się liczne restauracje, bary, kasyna i miejsca rozrywki. Port tętni życiem szczególnie wieczorami (po dziesiątej) i w weekendy. Specjalną restauracją jest łódź piracka El Trinidad w porcie. W tym mieście nie musisz się martwić o nudne życie nocne.

Zakupy w Alicante

Miłośnicy zakupów z pewnością będą zadowoleni z pobytu w Alicante. Główna ulica handlowa Rambla de Mendez Nunez z wieloma barami. Świeże produkty możesz kupić na Mercado Central, na zadaszonym targu świeżych owoców, win i innych pysznych potraw. Odzież możesz kupić w dużym centrum handlowym Panoramis na końcu bulwaru w porcie Alicante. Oprócz dużych sieci handlowych, kina i restauracji, na terenie obiektu znajduje się park zabaw dla dzieci „Aventura Park”.

Domy w Alicante

Alicante jest stolicą prowincji i znajduje się w centrum wybrzeża Costa Blanca, a także jest punktem oddzielającym północne i południowe Costa Blanca. Centrum miasta jest idealne dla osób poszukujących atmosfery dużego miasta, ze wszystkimi udogodnieniami. W tej okolicy oferta domów obejmuje prawie wyłącznie apartamenty bezpośrednio przy plaży lub bardzo blisko najsłynniejszej plaży w mieście, Playa del Postiguet.

Dalej od centrum miasta, ale wciąż na wybrzeżu, w Alicante znajduje się wiele dzielnic mieszkaniowych, takich jak La Albufereta, Cabo Huertas i Playa San Juan, a typologia oferowanych domów jest bardziej zróżnicowana. Tutaj znajdziemy doskonały wybór willi, nieruchomości szeregowych i domów na Costa Blanca . zaoferować.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV