Domy na Costa Calida

Szukasz domów na Costa Calida jako stałego miejsca zamieszkania lub raczej jako domu wakacyjnego? Costa Calida to jedno z najdłuższych wybrzeży południowej Hiszpanii o długości 250 kilometrów. Niezależnie od tego, czy lubisz relaks na plaży z pięknymi palmami nad lazurowym Morzem Śródziemnym, czy też korzystasz z jednego z wielu sportów wodnych. Costa Cálida oferuje to wszystko! W porównaniu do Costa Blanca, Costa Cálida przyciąga mniej turystów, co czyni go spokojnym regionem bez masowej turystyki. Ponadto Costa Cálida oferuje dużo zieleni dla prawdziwego miłośnika przyrody. Słońce świeci tu średnio 320 dni w roku, więc to najwyższa przyjemność!

Kupno domów na Costa Cálida

Czy jesteś gotowy podjąć krok i kupić dom na Costa Cálida ? W takim razie możesz już marzyć o wszystkich pięknych miejscach, jakie ta okolica ma do zaoferowania. Mar Menor ma krystalicznie czystą wodę, a średnia temperatura jest o 4 stopnie wyższa niż w Morzu Śródziemnym. To marzenie każdego fana sportów wodnych, idealne na popołudnie spędzone na nartach wodnych, żeglowaniu lub jet skiach. Wolisz cieszyć się słońcem i pięknym widokiem? Jest to idealne rozwiązanie na jednej z wielu kilometrów piaszczystych plaż lub przytulnych tarasach na bulwarach.

Czy zawsze marzyłeś o spacerze wśród flamingów? W „Parque Regional Salinas” staje się to spełnieniem marzeń. Parque Regional Salinas stanowi górną granicę Mar Menor i jest chronionym rezerwatem przyrody o powierzchni 23 km². Kartagena to miasto Twoich marzeń, jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem kultury. To hiszpańskie miasto portowe pozwala przeżyć bogatą historię Rzymian.

Oczywiście możemy doradzić Państwu w wyborze odpowiedniej lokalizacji pod domy na wybrzeżu Costa Calida w Hiszpanii .

MedVilla Spain oferuje szeroką gamę domów w Hiszpanii , które odpowiadają Twoim życzeniom i budżetowi. Specjalizujemy się w nowo budowanych apartamentach nad morzem , nowych willach w pobliżu plaży, ale możemy również pomóc Ci w budowie własnego wymarzonego domu pod hiszpańskim słońcem we wnętrzu Alicante.

Po co kupować domy na Costa Calida

Możesz cieszyć się niekończącymi się godzinami na Costa Cálida. Zestawiliśmy dla Ciebie zalety inwestycji w dom wakacyjny w tym regionie:

 • Lecznicze kąpiele borowinowe w Lo Pagán – San Pedro Del Pinatar
 • Linia brzegowa o długości 250 kilometrów z kilometrami piaszczystych plaż i pięknych zatok
 • Nowe regionalne lotnisko w Murcji w pobliżu Corvery
 • Piękne chronione obszary przyrodnicze, takie jak Park Regionalny Calblanque
 • Klimatyczne bary i lokalne restauracje z pysznymi autentycznymi hiszpańskimi tapas
 • Piękne autentyczne miasta, takie jak Kartagena i Murcja
 • Nurkowanie w jednym z najlepszych miejsc do nurkowania w Europie w Cabo de Palos
 • Costa Cálida ma najczystsze powietrze w Europie!
 • Region, do którego sami Hiszpanie wyjeżdżają na wakacje

Spełnij swoje marzenie już teraz. Jeśli chodzi o zakup domów na Costa Calida, możesz polegać na MedVilla Spain . Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w sprzedaży hiszpańskich nieruchomości, Costa Calida nie ma już dla nas żadnych tajemnic.

Wielu Belgów decyduje się na zakup domu lub mieszkania nad morzem lub w głębi lądu na wybrzeżu Costa Calida, aby spędzić tam zimę. Czy jesteś zainteresowany obejrzeniem naszej oferty nieruchomości w Hiszpanii? W takim razie zajrzyj na naszą stronę i zostaw nam wiadomość!

Szeroka oferta domów na Costa Calida!

MedVilla Spain ma prawdopodobnie największą ofertę domów na wybrzeżu Costa Calida pod własnym zarządem, zarówno nowo wybudowane apartamenty, jak i nowo wybudowane wille. Rzuć okiem na naszą ofertę nieruchomości i daj się skusić, być może wkrótce będziesz mieszkał we własnym drugim domu w Hiszpanii .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

 • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
 • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
 • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
 • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV