Domy nad Mar Menor, morze śródlądowe w południowej Hiszpanii

Szukasz domów na Mar Menor lub orientujesz się? Mar Menor to morze śródlądowe w południowo-wschodnim regionie Murcji w Hiszpanii. Morze Wewnętrzne oddziela się od Morza Śródziemnego pasem lądu zwanym La Manga, który ma długość 21 km i szerokość od 100 do 1200 metrów. Wielu obcokrajowców kupuje domy na Mar Menor ze względu na wyjątkową lokalizację i łatwy dostęp do lotniska w Murcji

Domy na Mar Menor

Plaże Mar Menor należą do gmin San Pedro del Pinatar, San Javier (Santiago de la Ribera, część La Manga, Lo Pagan i The Cuarteros), Los Alcázares i Cartagena (Los Urrutias, Los Nietos i część La manga).

Flamingi w pobliżu domów na Mar Menor

Flamingi gromadzą się tutaj pod koniec lata, aby przed nadejściem zimy migrować do Afryki. Istnieje ośrodek badawczy, który można odwiedzić i gdzie można uzyskać przydatne informacje w różnych językach. Tutaj, w tym parku przyrody, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć wiele ptaków wodnych, takich jak siewka, jaskółka morska i wiewiórka. Obszar ten składa się z wydm, sosen i bardzo czystej wody. Wstęp tutaj również jest bezpłatny. Park położony jest na początku San Pedro del Pinatar.

Plaże w odległości spaceru od domów na Mar Menor

Mar Menor to idealne centrum sportów wodnych. Można tu uprawiać żeglarstwo, windsurfing i narty wodne, a po lagunach często kursują łodzie wycieczkowe. La Manga Mar Menor ma doskonałe miejsca do nurkowania w wielu cichych zatoczkach i pięknych plażach.

Brak fal i płytka woda sprawiają, że Mar Menor jest idealnym miejscem, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Mar Menor słynie z łaźni termalnych, które oferują rezultaty lecznicze porównywalne z Morzem Czarnym.

Los Alcazares oferuje 7 kilometrów plaży i wybrzeża, a centrum miasta jest praktycznie położone nad brzegiem Mar Menor. Wszystkie złote piaszczyste plaże Las Salinas, Los Narejos, Las Palmeras, plaża Espejo, La Concha, La Carrion i Manzanares. wszystkie są w odległości spaceru. .

Z fantastycznym nowym parkiem tematycznym Paramount i Centrum Stylu Życia, zaledwie kilka minut w głąb lądu od Mar Menor, który według przewidywań przyciągnie dodatkowe 3 miliony gości. Idealny do wynajmu domów na Mar Menor.

Ciekawi Cię oferta domów na Mar Menor?

Mar Menor ma zamknięte morze śródlądowe, znajdują się tu także kąpiele błotne i słone jeziora, które są znane ze swoich właściwości leczniczych. Latem Mar Menor jest zatłoczony, a zimą jest cichszy. Szukasz drugiego domu, willi lub mieszkania w Hiszpanii? Odkryj naszą obszerną i codziennie aktualizowaną ofertę na Costa Blanca i Costa Calida w różnych przedziałach cenowych. Spójrz na piękną gamę domów na Mar Menor tutaj.

Dzięki 320 słonecznym dniom jest to świetne miejsce na spędzenie 12 miesięcy w roku. Po pięknym rezerwacie przyrody Calblanque można godzinami spacerować i jeździć na rowerze. Luksusowy ośrodek golfowy La Manga Club oferuje wszystkie możliwe udogodnienia i znajduje się kilka minut jazdy od hotelu. Cabo de Palos to autentyczna wioska rybacka, do której łatwo dotrzeć rowerem z domu na Mar Menor. Niedzielny targ w Cabo de Palos jest chętnie odwiedzany przez wielu mieszkańców regionu.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV