Domy na sprzedaż Ciudad Quesada - kup dom Quesada

Szukasz domów na sprzedaż w Ciudad Quesada lub zwiedzasz? Ciudad Quesada w Hiszpanii charakteryzuje się szerokim wyborem domów jednorodzinnych i willi. Hiszpańskie domy, które można kupić w Ciudad Quesada są duże i często posiadają prywatny basen oraz przestronny ogród z kuchnią na świeżym powietrzu i miejscem do grillowania.

Domy na sprzedaż Ciudad Quesada

Hiszpańskie wille na sprzedaż w Ciudad Quesada są konkurencyjne cenowo. Holenderscy i belgijscy agenci nieruchomości MedVillaSpanje.com mogą szczegółowo poinformować Cię o tym. Abyś mógł bez obaw kupić swój drugi dom w Hiszpanii . Cena za metr kwadratowy domu w Ciudad Quesada, Rojales i Benijofar jest niższa niż cena za m² w przypadku domów bezpośrednio nad morzem.

Twoja nowo wybudowana willa w Ciudad Quesada jest często budowana na dużym kawałku prywatnego terenu. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć mieszkania lub domy na sprzedaż w Ciudad Quesada , jesteś oddalony o około 20 minut jazdy od wybrzeża. Więc zadaj sobie pytanie, jak chcesz kupić drugi dom, który jest nieco dalej od morza i plaży. Ciudad Quesada na Costa Blanca znajduje się blisko drogi dojazdowej do autostrady AP-7, dzięki czemu jest łatwo i szybko dostępny z lotnisk w Alicante i San Javier w Murcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu drugiego domu w Hiszpanii , nie wahaj się i zwróć się o informacje do agentów nieruchomości MedVillaSpanje.com .

Nowoczesne domy na sprzedaż w Ciudad Quesada

Ciudad Quesada to dzielnica należąca do gminy Rojales na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Ciudad Quesada charakteryzuje się dużą liczbą domów jednorodzinnych i luksusowych willi. Ciudad Quesada znajduje się 15 kilometrów w głąb lądu od Torrevieja . Ponieważ Ciudad Quesada jest położona dalej od morza, w sezonie jest tu mniej tłoku. Ceny domów w Ciudad Quesada są relatywnie niższe niż w budynkach bezpośrednio przy plażach Costa Blanca .

W Ciudad Quesada znajdziesz pełną gamę usług, w tym wiele międzynarodowych restauracji, aktywny klub tenisowy i piękne 18-dołkowe pole golfowe La Marquesa. Być może miło wiedzieć, że dzielnica Benimar znajduje się pomiędzy Benijofar i Ciudad Quesada. Domy w Benimarze są w dużej mierze zamieszkane przez Holendrów i Flamandów.

Ciekawi Cię oferta mieszkań i domów na sprzedaż w Ciudad Quesada?

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV