Domy na sprzedaż w dolinie Hondon w Nieves lub Frailes

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Kup drugi dom w pięknej dolinie Hondon de Las Nieves . To marzenie z pięknymi widokami i inwestycja na lata. MedVilla oferuje szeroką gamę domów na sprzedaż w Hondon Valley na południu Costa Blanca w Hiszpanii. Odkryj nasze wille w Hondonie

Domy na sprzedaż w Hondon Valley

Wielu Europejczyków ma drugi dom w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca. Nie jest to oczywiście zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Hiszpania ma wiele pięknych miejsc. Góry, lasy, plaża i morze. Dostępność z Belgii i Holandii do lotniska w Alicante na Costa Blanca jest szybka i tania. MedVilla ma oczywiście szeroką ofertę domów w głębi lądu na Costa Blanca , która różni się znacznie w zależności od willi typu finca, willi z zapierającymi dech w piersiach widokami lub domów na obszarach mieszkalnych.

Najlepiej w głąb lądu

Coraz więcej osób przenosi się z wybrzeża do wnętrza Alicante na Costa Blanca, ponieważ ceny domów na sprzedaż w Dolinie Hondonu są nadal przystępne, a ludzie nadal mogą cieszyć się prawdziwym hiszpańskim życiem i unikać tłumów turystów, kiedy się tam znajduje nie możesz się doczekać. A kto nie chciałby rustykalnej lub nowoczesnej willi w Hiszpanii za przystępną cenę?

Dolina Hondon, piękna i spokojna dolina, położona jest na zachód od Alicante. Hondon de los Frailes i Hondon de las Nieves to dwie wioski w dolinie Hondon z najlepszą ofertą domów na sprzedaż w Hondonie

Domy na sprzedaż w Hondon Valley

Domy na sprzedaż w Hondon Valley położone są w stosunkowo dziewiczej przyrodzie, w spokojnym, górzystym regionie. Dolina Hondon znana jest z produkcji winogron i wina. Dolina często nazywana jest „Doliną Wina”. Oprócz domów wiejskich na sprzedaż w Dolinie Hondon, posiadamy również wille na urbanizacji La Montanosa .

W takim razie nie czekaj zbyt długo i spełnij swoje marzenia o posiadaniu domu na sprzedaż w Hondonie i skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - lub napisz do nas na adres info@MedVillaSpanje.com , aby odbyć niezobowiązującą rozmowę wyjaśniającą. Lub wypełnij formularz kontaktowy online .

Standard życia w Twoim domu na sprzedaż w Hondonie

A co z poziomem życia w Dolinie Hondonu i przyjazną atmosferą wśród miejscowej ludności hiszpańskiej? Łagodny klimat, w którym można odpocząć przez cały rok wśród gajów winogronowych i gdzie butelkę wina w lokalnej winiarni można kupić za jedyne 1 €. Krótko mówiąc, miejsce, w którym z pewnością znajdziesz relaks i spokój.

Ciesz się piękną pogodą w jednym z pięknych domów na sprzedaż w Hondon Valley

Klimat jest suchy i czysty, z dużą ilością słońca. W roku jest około 310 słonecznych dni. Latem temperatura osiąga szczyt 30⁰C. Po południu wieje chłodna bryza, która pomaga regulować ciepłą temperaturę. W styczniu i lutym temperatura jest znacznie niższa.

Duże miasta w pobliżu tych pięknych domów na sprzedaż w Hondonie

Do dużych miast, takich jak Elche 15 minut i Alicante 30 minut, można łatwo dojechać samochodem. Piękna piaszczysta plaża na południu Costa Blanca i lotnisko El Altet (Alicante) są również oddalone o niecałe pół godziny jazdy samochodem. Co powstrzymuje Cię przed obejrzeniem naszych pięknych domów na sprzedaż w Hondon Valley?

Planujesz zakup domu na sprzedaż w Hondonie?

Co może być lepszego niż porada od kogoś, kto mieszka tam od lat i gdzie można uzyskać profesjonalną poradę w swoim własnym języku ? MedVilla opowiada o wszystkich tajnikach domów na sprzedaż w Hondon Valley, których doświadczyliśmy i nadal doświadczamy. Żadnych więc szybkich ofert sprzedaży, lecz osobiste wskazówki bez przymusu . Wiele przeszliśmy przez te wszystkie lata, więc możesz z tego skorzystać.

W Hondón de las Nieves znajduje się wiele pięknych starych budynków, takich jak Ayuntamiento (ratusz miejski) i La Iglesia Parroquial (dom parafialny kościoła katolickiego), który został zbudowany w 1746 r. Spacer ulicami Hondón de las Nieves daje prawdziwe poczucie Hiszpańskie uczucie.

Hondón de las Nieves oferuje także wszelkiego rodzaju sklepy, restauracje, małe supermarkety, piekarnie, sklepy mięsne, fryzjerskie i 3 winiarnie. Dwa razy w tygodniu jest też ładny targ.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV