Domy w Hiszpanii - Zobacz nieruchomości na sprzedaż

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

W przypadku domów na sprzedaż w Hiszpanii wybierz MedVilla jako swojego partnera! Kup piękny dom w Hiszpanii bezpiecznie i za dobrą cenę dzięki swojemu niderlandzkojęzycznemu hiszpańskiemu agentowi nieruchomości na Costa Blanca i Costa Calida.

Domy w Hiszpanii

Klimat oczywiście odgrywa ważną rolę podczas poszukiwania domów w Hiszpanii. Nie ma lepszego miejsca niż południowe Costa Blanca lub północne Costa Calida . Zarówno do spędzenia zimy, jak i cieszenia się ciepłym, suchym latem we własnym domu wakacyjnym. Słoneczne letnie dni ze średnią temperaturą 30 stopni. To sprawia, że Costa Blanca i Costa Calida są najważniejszym regionem dla drugiego domu w Hiszpanii . W miesiącach zimowych można spędzić zimę przy średniej temperaturze około 17 stopni.

Poradnik dotyczący budowy domów w Hiszpanii

Jako agent nieruchomości poszukujemy również idealnej działki pod budowę Twojej wymarzonej willi. We współpracy ze starannie wybraną firmą „pod klucz” możliwe jest teraz zbudowanie własnego domu pod hiszpańskim słońcem.

Kompleksowa obsługa nieruchomości od A do Z. Dzięki niewyłącznemu hiszpańskiemu systemowi pośredników w obrocie nieruchomościami możemy nawet pomóc Ci znaleźć domy w Hiszpanii na sprzedaż u innych agentów nieruchomości, których nie znajdziesz na naszej stronie internetowej, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie jako kupującego. Twój wymarzony dom jest naszą pasją!.

Skontaktuj się z nami bez zobowiązań i zadzwoń BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - lub napisz do nas na adres info@MedVillaSpanje.com , aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Lub wypełnij formularz kontaktowy online , a Twoje hiszpańskie marzenie stanie się rzeczywistością!

Dlaczego prawnik jest ważny przy zakupie domów w Hiszpanii?

Jeśli chcesz kupić dom w Hiszpanii, zaleca się zatrudnienie prawnika. W Hiszpanii przepisy chroniące nabywcę domu są znacznie mniej rygorystyczne niż w Belgii i Holandii. Właściciele chcący sprzedać swój dom nie mają obowiązku zgłaszania wad ukrytych. Ponadto hiszpański notariusz zapewnia jedynie reprezentowanie interesów rządu i płacenie podatków , nie biorąc pod uwagę tego, czy kupujesz dom legalny, czy nielegalny.

Obowiązki prawnika przy zakupie domów w Hiszpanii

Hiszpańskie słowo oznaczające prawnika to abogado . Abogado sprawdza, czy sprzedający jest rzeczywiście właścicielem domu na Costa Blanca i czy na domach w Hiszpanii nie ma żadnych długów ani niezapłaconych rachunków. Jeśli budujesz sam, prawnik sprawdzi, czy istnieje pozwolenie na budowę i czy faktycznie jest ono zgodne z tym, co będzie budowane. Przed kryzysem na hiszpańskim rynku mieszkaniowym powstało wiele nielegalnych projektów. Wielu obcokrajowców, którzy na przykład kupili domy na Costa Blanca w ramach takiego nielegalnego projektu, naraża się na ryzyko wyburzenia swojej willi w Hiszpanii .

Prawnik sprawdza także, czy w umowie kupna nie ma błędów i czy nie ma jakichś haczyków. Po zbadaniu nieruchomości prawnik sporządzi raport zawierający wszystkie informacje na temat tej nieruchomości. Jeśli wszystko jest w porządku i naprawdę chcesz kupić dom, prawnik z pewnością może Ci pomóc, na przykład rejestrując media na Twoje nazwisko, rejestrując akt sprzedaży, płacąc podatki itp. Jeśli musisz przelać pieniądze na numer hiszpańskiego konta bankowego sprzedającego, wówczas możesz skorzystać z pośrednictwa prawnika, aby załatwił tę sprawę za Ciebie. Prawnik może zarejestrować ważny dowód własności, Escritura, na Twoje nazwisko w rejestrze gruntów i rejestrze.

Ważne przy zakupie domów w Hiszpanii.

Po podjęciu decyzji o zakupie domu, willi lub mieszkania w Hiszpanii pozostaje jeszcze długa droga przed sobą. MedVilla dołoży wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczny i udany zakup Twojego domu . Poniżej podajemy kroki, które należy podjąć w formie małych wytycznych, chociaż zespół obsługi posprzedażnej MedVilla we współpracy z Twoim prawnikiem sprawi, że ten krok będzie płynny i bezproblemowy. Zanim obejrzysz domy w Hiszpanii, bardzo ważne jest, aby najpierw dokładnie przejrzeć swoje finanse i, jeśli to konieczne, także porozmawiać z bankiem.

 • Złóż wniosek o dokument NIE - MedVilla umówi się na wizytę w zagranicznej policji i odbierze go u Ciebie
 • Otwarcie konta bankowego – MedVilla może Ci w tym pomóc w wybranym przez Ciebie banku.
 • Podpisz umowę rezerwacyjną - Z własnym prawnikiem lub z prawnikiem poleconym przez nas, a jeśli chcesz, w Twoim własnym języku.
 • Podpisz umowę Arras - Umowę zakupu po sprawdzeniu dokumentów przez Twojego prawnika.
 • Podpisz umowę notarialną - Wreszcie jesteś szczęśliwym posiadaczem domu pod pięknym błękitnym niebem i 320 słonecznymi dniami.
 • Zapłata podatków — Twój prawnik zgadza się zapłacić wszystkie obowiązkowe podatki w ciągu 30 dni od zakupu.
 • Przeniesienie wszystkich mediów na Twoje nazwisko - MedVilla chętnie pomoże Ci BEZPŁATNIE w zorganizowaniu tego.

Powyższe informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako substytut profesjonalnej porady prawnej. Przepisy ustawowe i wykonawcze w Hiszpanii zmieniają się bardzo szybko, co oznacza, że niniejszy dokument nie może być już w 100% aktualny. Aby mieć pewność, że informacje są aktualne i tylko prawidłowe, zalecamy skorzystanie z pomocy prawnika specjalizującego się w hiszpańskich nieruchomościach.

Nadal interesują Cię domy w Hiszpanii?

Zatem nie czekaj zbyt długo z realizacją swoich marzeń i skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - lub napisz do nas e-mail na adres info@MedVillaSpanje.com , aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Lub wypełnij formularz kontaktowy online .

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

Z biurem w Haaltert (Aalst) w Belgii , biurem w Ingelmunster (Roeselare)   Belgia i biuro na miejscu w Aspe & La Romana (Alicante)   Hiszpania jak również przedstawiciel w Rotterdamie w Holandii wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich naszych klientów poszukujących willi na sprzedaż w Hiszpanii ..

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś!

 • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0034 688 708 332
 • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
 • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
 • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

MedVilla — bezpiecznym sposobem na zakup nieruchomości w Hiszpanii jest zakup za pośrednictwem certyfikowanego agenta nieruchomości Safe Buy Spain . Wszystkie nasze wille są w pełni zatwierdzone przez Safe Buy Spain, co oznacza, że są w 100% legalne, dzięki czemu możesz mieć pewność zakupu. Kupuj bezpiecznie w Hiszpanii

PRAWO AUTORSKIE DOMY W HISZPANII © 2018 - Medvilla Hiszpania - Domy w Hiszpanii - Nieruchomości w Hiszpanii - Maison en Espagne - Hus i Spanien - Hus i Spania

Poszukamy razem z Tobą za darmo