Domy w La Zenia Costa Blanca w południowej Hiszpanii

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

La Zenia to nazwa urbanizacji i piaszczystej plaży w podgminie Orihuela-Costa w gminie Orihuela na wybrzeżu Costa Blanca w prowincji Alicante w hiszpańskim regionie autonomicznym Walencja. Obecnie region ten jest bardzo popularny pod względem zakupu domów w La Zenia.

La Zenia położona jest około 8 km na południe od miasta portowego Torrevieja na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii.

Domy na sprzedaż w La Zenia

Szukasz inspiracji i pomysłów na zakup swojego domu w La Zenia? Nasi lokalni eksperci powiedzą Ci, gdzie znaleźć najlepsze zabytki, atrakcje i miejsca do jedzenia w La Zenia, dzięki czemu możesz bez obaw kupić idealny dom wakacyjny w Hiszpanii.

Kupno domu w Hiszpanii: coś dla Ciebie?

Czy zakup domu w Hiszpanii to coś dla Ciebie? W takim razie nie spiesz się i przyjrzyj się szerokiej gamie domów, od nowo wybudowanego apartamentu po luksusową designerską willę .

Znalazłeś coś? Wtedy szybko poczujesz się jak w domu na Costa Blanca. Ciekawi Cię oferta domów na sprzedaż na Costa Blanca? Szukasz już odpowiedzi na pytanie lub potrzebujesz więcej informacji? Zawsze możesz się z nami skontaktować.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV