Elche - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Elche

Elche (hiszpański) Elx (walencja) to gmina i stolica hiszpańskiej comarca Baix Vinalopó. Elche, położone 23 km od Alicante ( Costa Blanca ), liczy ponad 230 000 mieszkańców i jest trzecim miastem w regionie Walencji. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Spacer po centrum Elche prowadzi przez arabską historię miasta i wiele barokowych budowli. Na przykład obecna bazylika miejska została zbudowana w miejscu, gdzie kiedyś stał duży meczet. Zobacz bazylikę Santa María, odwiedź przyjemny plac La Glorieta Plaza i przejdź się po pięknych parkach miasta.

Więcej o Elche

Jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w Elche jest Palmeral de Elche. Z ponad 200 000 palmami jest to jeden z największych ogrodów palmowych na świecie. Oprócz palm, znajdziesz tu także inne drzewa śródziemnomorskie, takie jak drzewo pomarańczowe i drzewo figowe. Palmeral de Elche został zbudowany przez założycieli miasta (Maurów) i dlatego jest bardzo stary. Od 2000 roku ogród palmowy znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO .

W ogrodzie palmowym znajdziesz jedną wyjątkową palmę, Palmera Imperial (Palma Cesarska). Ta palma jako jedyna na świecie ma siedem pni i wyglądem przypomina świecznik. Według historii księżniczka Sissi zakochała się w Elche w 1894 roku dzięki tej palmie. Oprócz tej palmy cesarskiej jest więcej palm z nazwami, zazwyczaj palmy te nazywane są w hołdzie bohaterom lokalnym i narodowym.

Oprócz pięknych spacerów wśród palm, w parku znajduje się wiele gołębi i kaczek do karmienia, estrada, na której odbywają się koncerty, restauracja i centrum dla zwiedzających. Centrum dla zwiedzających nazywa się el Huevo (Jajko) i można je rozpoznać po okrągłym, białym kształcie.

Elche to bardzo dobre miasto na zakupy. Szczególnie miłośnicy ładnej pary butów będą tu szczególnie zadowoleni. Elche to nie tylko miasto palm, ale także prawdziwe miasto butów. Około 50 procent wszystkich hiszpańskich butów produkowanych jest w Elche

ElcheElche Palmenstad

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Elche?

W Elche każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Elche i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Elche

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Elche, Hiszpania


Torrevieja

Murcja

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Blanca