Finca na sprzedaż na południu lub północy Costa Blanca

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Szukasz Finca na sprzedaż na Costa Blanca? Nie zdziw się, finka w Hiszpanii oznacza nic innego jak działkę, działkę z budynkiem lub bez budynku, takiego jak almacén (stodoła/szopa), jak często można zobaczyć na wsi.

Finca na sprzedaż na Costa Blanca

Wiele osób, a także pośredników w obrocie nieruchomościami, myśli i wykorzystuje finkę na dom wiejski lub gospodarstwo rolne na dużej działce, gdzie sąsiedzi mieszkają w znacznej odległości, co gwarantuje prywatność . Dom wolnostojący na terenie Campo (hiszpańska wieś).

Finki te są zwykle zlokalizowane na przestronnych działkach o powierzchni od 2 000 do 20 000 metrów kwadratowych, dzięki czemu oferują dużo przestrzeni i spokoju, a często także wspaniały widok. Region, w którym mamy wiele Finca na sprzedaż na Costa Blanca, znajduje się średnio od 20 do 25 minut od lotniska w Alicante i od 25 do 30 minut od wybrzeża.

Oczywiście możliwe jest również kupno starej Finca na sprzedaż na Costa Blanca i wyremontowanie jej całkowicie według własnego gustu, ale mamy również wiele pięknie odnowionych i nowych Finca na sprzedaż na Costa Blanca we wszystkich przedziałach cenowych.

Posiadamy również na sprzedaż różne działki, na których możemy zrealizować Twój wymarzony dom. Nowoczesna lub rustykalna konstrukcja, zaprojektujemy Twoją willę / finkę na zamówienie, dostosowując Twoje życzenia do Twojego budżetu. Uczciwy i niezawodny produkt wysokiej jakości, który w pełni zaspokoi Twoje potrzeby. Więcej informacji na temat budowania własnego domu w Hiszpanii znajdziesz tutaj

Finkę na sprzedaż na Costa Blanca można znaleźć w miastach Elche, Aspe , Hondon de las Nieves , Hondon de las Frailles , La Canalosa i Macisvenda oraz oczywiście w pięknej dolinie Jalon.

Kupno fincy na sprzedaż na Costa Blanca: coś dla Ciebie?

Czy zakup domu w Hiszpanii to coś dla Ciebie? W takim razie nie spiesz się i przyjrzyj się szerokiej gamie domów, od nowo wybudowanego apartamentu po luksusową designerską willę .

Finkę na sprzedaż na Costa Blanca można znaleźć w miastach Elche, Aspe , Hondon de las Nieves , Hondon de las Frailles , La Canalosa i Macisvenda oraz oczywiście w pięknej dolinie Jalon.

Znalazłeś coś? Wtedy szybko poczujesz się jak w domu na Costa Blanca . Ciekawi Cię Finca na sprzedaż na Costa Blanca? Szukasz już odpowiedzi na pytanie lub potrzebujesz więcej informacji? Zawsze możesz się z nami skontaktować.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

Z biurem w Haaltert (Aalst) w Belgii , biurem w Ingelmunster (Roeselare) w Belgii i biurem na miejscu w Aspe & La Romana (Alicante) w Hiszpanii , a także przedstawicielem w Rotterdamie w Holandii , spełniamy potrzeby wszystkich naszych klientów.

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0034 688 708 332
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

MedVilla — bezpiecznym sposobem na zakup nieruchomości w Hiszpanii jest zakup za pośrednictwem certyfikowanego agenta nieruchomości Safe Buy Spain . Kupuj bezpiecznie w Hiszpanii

Zobacz naszą aktualną ofertę domów na sprzedaż na Costa Blanca lub zobacz także naszą inną ofertę na sprzedaż na Costa Blanca

KUP FINCA NA COSTA BLANCA ” ARTYKUŁ PRAWA AUTORSKIE © 2018 - Medvilla Hiszpania - Dom w Hiszpanii - Nieruchomość w Hiszpanii - Maison en Espagne - Hus i Spanien - Hus i Spania