Golf – klub golfowy i country club Las Colinas

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Golf - Las Colinas Golf & Country Club to wielokrotnie nagradzany projekt nieruchomościowy na południe od Alicante. Klejnotem kurortu jest klub Las Colinas Golf Resort. Powierzchnia zabudowana 1500 m², miejsce na 500 wózków buggy,... a wszystko to w otoczeniu jednego z największych rezerwatów przyrody w Hiszpanii z widokiem na morze. Ten klub jest niezwykle przyjemnym miejscem na pobyt po rundzie golfa.

Klub golfowy i wiejski Las Colinas

Odkryj Las Colinas, miejsce otoczone przyrodą z widokiem na morze. Pojedyncze wejście prowadzi przez wejście w kształcie kanionu, otoczone palmami i wyposażone w całodobową ochronę.

Zadbana ulica z rozległą roślinnością natychmiast nadaje ton. To nie jest przeciętna urbanizacja ani ośrodek golfowy. W całej dolinie znajduje się kilka rezydencji, wszystkie z pięknym, prywatnym dostępem. Każda rezydencja posiada dobrze utrzymane ogrody wspólne, jest dodatkowo zabezpieczona i zbudowana z materiałów wysokiej jakości. Luksus to termin nadużywany, ale luksus jest synonimem Las Colinas Golf.

MedVilla oferuje szeroką gamę nowo wybudowanych luksusowych willi i apartamentów na terenie wielokrotnie nagradzanego Las Colinas Golf & Country Club Spain. Odwiedźmy razem Las Colinas i poczujmy atmosferę i jakość nowoczesnych willi i apartamentów , strategicznie rozmieszczonych wokół światowej klasy pola golfowego. Skorzystaj z okazji i kup działkę budowlaną i zbuduj willę na wymiar według zatwierdzonych planów Las Colinas. Wybierz działkę, projekt willi, wyposażenie i wprowadź się, kiedy będziesz gotowy. Las Colinas wyróżnia się luksusowymi willami i apartamentami, prywatnością, bezpieczeństwem, chronionym środowiskiem naturalnym , ochroną środowiska, klimatem i połączeniami transportowymi.

Pola golfowe w Las Colinas Golf & Country Club

Oprócz tego, że jest ekskluzywnym miejscem wakacyjnym o małej gęstości zabudowy, Las Colinas posiada również najlepsze pole golfowe.

Zaprojektowany przez znanego północnoamerykańskiego architekta krajobrazu Cabella B. Robinsona. To nie był jego egzemplarz testowy. Zaprojektował następujące pola golfowe: La Reserva w Sotogrande, Praia d'El Rey w Portugalii i Royal Golf d'Evian we Francji.

Misją Las Colinas Golf jest oferowanie najlepszych usług i udogodnień. Na przykład wybrał Troon Golf (światowy lider) do konserwacji i zarządzania. Troon Golf obsługuje ponad 190 pól golfowych na całym świecie, z czego 36 znajduje się w pierwszej setce. Należą do nich: Westin Turnberry w Ayshire w Szkocji, The Grove w Hertfordshire w Anglii oraz Troon North Golf Club w Arizonie.

Wysiłki te zakończyły się sukcesem, gdyż fala zdobyła już kilka nagród. Główne wyróżnienia to umieszczenie na liście 100 najlepszych pól golfowych w Europie (2015 - 2018) oraz nagroda dla Najlepszego pola golfowego w Hiszpanii (2016-2017).

Oprócz 18-dołkowego pola mistrzowskiego o par. 71, znajduje się tam pełna gama udogodnień, takich jak szkoła golfa, Driving Range na naturalnej trawie, green do puttowania, miejsce do ćwiczeń w krótkiej grze i piękny budynek klubowy, w którym można odpocząć.

Położone w skąpanej w słońcu południowo-wschodniej Hiszpanii, jest bardzo przyjemnym miejscem na pobyt. Krajobraz jest łagodnie pofałdowany, a pole golfowe otoczone jest pięknymi drzewami.

Klub plażowy Las Colinas

Kilka minut jazdy od Las Colinas właściciele mogą cieszyć się prywatną bazą przy plaży. Ten klub plażowy oferuje kilka miejsc parkingowych, orzeźwiający basen bez krawędzi z widokiem na morze, duży taras z leżakami, toalety, przebieralnie, restaurację i bar.

Dodatkowym atutem tego Klubu Plażowego Las Colinas jest to, że można wybrać się na plażę z dziećmi lub wnukami, a następnie przebrać się w Klubie przed powrotem do domu.

Las Colinas, to więcej niż golf, odkryj wszystkie atrakcje tutaj

Nie jesteś miłośnikiem golfa? A może masz dość ciągłego opalania? A może po prostu chcesz trochę różnorodności? Tutaj także Las Colinas ma wiele możliwości. Możesz spalić kalorie na jednym z kortów do tenisa lub padla, utrzymać siłę mięśni na siłowni lub wybrać się na zdrową trasę spacerową lub rowerową wśród natury.

Ale jest coś więcej! W klubie można zapisać się na różne spersonalizowane wycieczki kulturalne (z przewodnikiem) po regionie Murcji. Istnieje również współpraca z plantatorem winorośli (Bodega) w regionie Alicante. Co powiesz na lot balonem lub nurkowanie? Tak, jest to również możliwe

Wille wykonane na zamówienie w Las Colinas Golf & Country Club.

MedVilla oferuje na sprzedaż kilka willi w klubie golfowym Las Colinas. Zobacz naszą stronę internetową z naszą ofertą domów w ośrodku golfowym Las Colinas lub skontaktuj się z nami. Wille w ośrodku są zbudowane w taki sposób, aby tworzyły harmonijną symbiozę z otaczającym krajobrazem.

Oprócz pięknej urbanizacji , Las Colinas Golf oferuje również fantastyczną gamę luksusowych willi i apartamentów. Jednolite, nowoczesne wykończenie , w którym najważniejsza jest jakość, jest tutaj standardem. Było to już priorytetem w istniejącej ofercie i tak pozostanie w przypadku nowych projektów w przyszłości.

Pole golfowe Las Colinas jest podzielone na różne strefy mieszkalne. Każda strefa ma swoją własną charakterystykę, piękne obszary wspólne, dobrze utrzymane drogi dojazdowe, prywatność i bezpieczeństwo.

Las Colinas Golf & Country Club słynie z łatwej dostępności i wyjątkowego klimatu. Wille w tym klubie golfowym pozwalają marzyć pod hiszpańskim słońcem na Costa Blanca.

Wolisz willę szytą na miarę w Las Colinas Golf & Country Club? Budujemy je według Twojego gustu i kryteriów . Wybierz swoją działkę i usiądź z naszym architektem, a my zbudujemy Twój dom w Hiszpanii .

Odkryj tutaj nasze luksusowe nieruchomości na polu golfowym Las Colinas

Luksusowe apartamenty w Las Colinas Golf & Country Club

Apartamenty w Las Colinas Golf Resort oferują wyjątkowe wrażenia. Współczesna, wysokiej jakości architektura idzie w parze z piękną przyrodą i zapierającymi dech w piersiach widokami. Z basenu naszych apartamentów roztacza się widok na rozległy teren, który słynie między innymi z prywatności. Razem z MedVilla Spain możesz podjąć krok w kierunku nabycia jednego z tych wymarzonych apartamentów. Jako belgijski agent nieruchomości specjalizujący się w nieruchomościach w Hiszpanii, MedVilla oferuje apartamenty na sprzedaż w Las Colinas Golf & Country Club. Jeśli są Państwo zainteresowani którymś z mieszkań na sprzedaż, prosimy o kontakt.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem na zakup hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem niderlandzkojęzycznego agenta nieruchomości w Hiszpanii