Golf - golf Vistabella na południu Costa Blanca

Vistabella Golf to dzielnica mieszkaniowa zlokalizowana wokół pola golfowego. Jest częścią gminy Orihuela i znajduje się zaledwie 15 km od pięknych plaż Orihuela Costa.

Dzielnica posiada własne centrum handlowe z supermarketami, restauracjami i wieloma innymi usługami. W pobliskich wioskach Los Montesinos i San Miguel de Salinas znajdują się również wspaniałe restauracje, tętniące życiem bary i sklepy.

Samo pole golfowe ma 18 dołków i jest bardzo atrakcyjne dla wszystkich typów graczy, różnorodność jest jedną z głównych cech i znajduje się w pięknym, zielonym otoczeniu. Dostępnych jest także wiele innych obiektów sportowych, w tym paddle, korty tenisowe i fantastyczna kręgielnia.

Lokalizacja i jakość budownictwa sprawiają, że Vistabella Golf jest idealną okazją dla osób poszukujących nieruchomości w konkurencyjnej cenie, położonej w pięknym otoczeniu przyrody i blisko wybrzeża.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV