Gran Alacant - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Gran Alacant

Gran Alacant to gmina w hiszpańskiej prowincji Alicante na południu Costa Blanca w regionie Walencja. Znajduje się około sześciu kilometrów od nadmorskiej miejscowości Santa Pola. Gran Alacant jest znanym miejscem kupna lub wynajmu domów dla turystów. Klimat, bogaty styl życia i piękne krajobrazy przyciągają dużą liczbę turystów. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Gran Alacant

Gran Alacant to zbiór różnych urbanizacji i część gminy Santa Pola w Alicante. Gran Alacant składa się z kilku urbanizacji i nie ma stref przemysłowych. Gran Alacant położony jest nad morzem i posiada piękny rezerwat przyrody. Jest to cicha dzielnica mieszkaniowa o małym natężeniu ruchu i wyposażona we wszystko, czego można sobie życzyć na relaksujące wakacje z Alicante i lotniskiem El Altet oddalonym o 15 minut jazdy samochodem.

Gran Alacant to jedno z niewielu miejsc, gdzie stara Hiszpania łączy się z nowoczesną Europą, dlatego Gran Alacant ma dużą liczbę mieszkańców z Europy Północnej, którzy stanowią ponad 50% populacji, co czyni Gran Alacant prawdziwą kosmopolityczną mieszanką ludzi , sklepów, barów i restauracji, zachowując jednocześnie swój zasadniczy hiszpański urok.

W całej Gran Alacant znajdują się sklepy i wiele małych centrów handlowych. Przy drodze CV-92 (dawniej N332) znajduje się także duże centrum handlowe, które stanowi niejako wejście do Gran Alacant. Cotygodniowy targ odbywa się także w czwartki, a w sąsiedniej Santa Pola targ odbywa się w każdą sobotę i poniedziałek.

Transport publiczny jest dostępny do i z Gran Alacant z Santa Pola, Arenales del Sol, El Altet i Alicante. Różne plaże ciągną się wzdłuż całego wybrzeża Costa Blanca, ale plażą najbliższą Gran Alacant jest plaża Carabassi. W odległości spaceru znajduje się także plaża Arenales, na której znajduje się przyjemny bar relaksacyjny.

Gran AlacantGran Alacant shopping centrum

Klimat w Gran Alacant

Ze względu na klimat śródziemnomorski, Gran Alacant ma idealną temperaturę, ze średnią do 25°C w sierpniu i tylko 12°C w styczniu. Przez większą część roku pogoda przypomina wiosenną. Ta część Costa Blanca została uznana przez Światową Organizację Zdrowia za najzdrowszy obszar na świecie. Średnia roczna temperatura wynosi 20 stopni i dlatego nie jest zaskakujące, że wiele osób kupuje tu drugi dom .

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Gran Alacant?

W Gran Alacant każdy znajdzie coś dla siebie. Zastanawiasz się nad zakupem domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Gran Alacant? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Gran Alacant i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Gran Alacant

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Gran Alacant w Hiszpanii

Torrevieja
Torrevieja
Elche
Elche
Alicante
Alicante

< Powrót do przeglądu Costa Blanca

Estoy de acuerdo

Utilizamos cookies propias y de terceros para realizar análisis de uso y de medición de nuestra web para mejorar nuestros servicios. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Para obtener más información aquí.