Drugi dom w Hiszpanii - Kup dom wakacyjny w Hiszpanii

Jeśli szukasz drugiego domu w Hiszpanii, MedVilla, uznany niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości w Hiszpanii, jest właściwym miejscem dla Ciebie. Jeżeli szukasz nieruchomości w Hiszpanii jako drugiego domu lub dobrej inwestycji, Drugi dom Hiszpania z pewnością masz wiele pytań. Chętnie na nie odpowiemy i zrobimy więcej.

Wskazówki flamandzkie dotyczące zakupu drugiego domu w Hiszpanii

Oczywiście łatwo jest wyrazić siebie w swoim własnym języku, podejmując tak ważną decyzję, jak zakup domu w Hiszpanii . Dzięki temu czujesz się trochę bardziej komfortowo, a detale nie prześlizgują się między palcami.

Co może być lepszego niż powiedzenie: tego lata jadę do mojego drugiego domu w Hiszpanii lub jadę do mojego drugiego domu w Hiszpanii. Drugi dom w Hiszpanii naturalnie brzmi bardziej elegancko i międzynarodowo. Dlatego też najważniejsze targi w Gandawie, Monachium, Antwerpii, Brukseli i Utrechcie nazywane są targami Second home International i Second home .

Nasza oferta drugiego domu w Hiszpanii jest aktualna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i życiu w regionie wiemy, jakie pułapki czyhają na naszą branżę. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi przepisami i regulacjami dotyczącymi Belgów i Holendrów zainteresowanych hiszpańskimi nieruchomościami . Nie jest to nieważne, znamy również i rozpoznajemy czasami podstępne sztuczki podejrzanych brokerów.

Duża sieć przed i po zakupie Drugi dom w Hiszpanii

W Hiszpanii mamy dużą sieć lokalnych, niezawodnych ludzi. Chętnie umożliwimy Ci korzystanie z niego zarówno w celach biznesowych, jak i prywatnych, dzięki czemu szybko poczujesz się jak w domu. Weź pod uwagę na przykład: doradztwo prawne i podatkowe, tłumaczenia i społeczności belgijskie w Hiszpanii

Pełne wskazówki dotyczące usług przy zakupie drugiego domu w Hiszpanii

Podczas przygotowań należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, o których być może nie zawsze brałeś pod uwagę. Obowiązuje to również po sfinalizowaniu zakupu. Możesz oczekiwać profesjonalnych i szczegółowych wskazówek od MedVilla Spain.

Skontaktuj się z nami w przypadku wszystkich pytań dotyczących zakupu drugiego domu w Hiszpanii

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w stronę zakupu Twojego drugiego domu w Hiszpanii. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9