Otrzymuj oferty mieszkaniowe za darmo poprzez WhatsApp

Prawdopodobnie to rozpoznajesz: w końcu odkrywasz wymarzoną hiszpańską nieruchomość, ale gdy pytasz, jest ona już zarezerwowana lub czeka na podpisanie umowy kupna. Jeśli kiedykolwiek Ci się to przydarzyło, wiesz, że to bardzo frustrujące, że nie byłeś wcześniej świadomy aktualnej podaży mieszkań. To się zmieni od TERAZ…!

Wprowadzamy nową usługę, dzięki której będziemy na bieżąco informować Cię o aktualnej ofercie hiszpańskich nieruchomości za pośrednictwem WhatsApp, całkowicie ZA DARMO i bez zobowiązań.

Oczywiście nadal możesz przesyłać swoje życzenia mieszkaniowe i ta opcja będzie nadal istnieć, ale ofertę mieszkaniową otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową. Zobaczysz to tylko wtedy, gdy sprawdzisz swoją pocztę e-mail, ale mogę sobie wyobrazić, że czasami pomijasz to na dzień (lub dwa), ponieważ masz inne rzeczy do zrobienia.

Nasza oferta mieszkaniowa za pośrednictwem WhatsApp na Twoim smartfonie

Każdy niemal zawsze ma swój smartfon pod ręką i zapewne spogląda na niego kilka razy dziennie. Czy nie byłoby przydatne, aby od razu otrzymać wybraną ofertę dostępnych domów w Hiszpanii na swoim smartfonie?!

Co więcej, jest to bardzo proste, ponieważ wystarczy, że wyślesz nam jedną wiadomość poprzez WhatsApp, a my zajmiemy się resztą.

W 3 krokach zostaniesz poinformowany o ofercie MedVilla BEZPŁATNIE

Jak możesz skorzystać z tej bezpłatnej usługi? Jak wspomniano, jest to bardzo proste. Tak proste, że mogę to wyjaśnić w zaledwie 3 krokach:

1) Otwórz „kontakty” na swoim smartfonie i kliknij „dodaj”. Wpisz „nazwę”: MedVilla i „numer telefonu komórkowego”: 0034 688 708 332 i „zapisz”
2) Otwórz „WhatsApp” i kliknij „Nowa wiadomość”, wyszukaj MedVilla w swoich kontaktach i wpisz [ twoje imię i nazwisko ], [ żądany zakres cenowy ] i [ rodzaj nieruchomości ], a następnie kliknij „wyślij”. Np.: J OE i LINDA DOE – od 100 000 do 150 000 euro – Mieszkanie
3) Zobacz linki do nieruchomości w określonym przedziale cenowym, które wyślemy Ci za pośrednictwem WhatsApp.

Estoy de acuerdo

Utilizamos cookies propias y de terceros para realizar análisis de uso y de medición de nuestra web para mejorar nuestros servicios. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Para obtener más información aquí.