Hiszpański agent nieruchomości na Costa Blanca i Costa Calida

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Szukasz hiszpańskiego pośrednika w obrocie nieruchomościami lub hiszpańskiego agenta nieruchomości, który poprowadzi Cię w Twoim języku i będzie miał wystarczające doświadczenie? Nie szukaj dalej. MedVilla Spain jest jednym z największych agentów nieruchomości w Hiszpanii na Costa Blanca i Costa Calida

Hiszpańskie nieruchomości

Nasza oferta domów w Hiszpanii obejmuje liczne nowo wybudowane apartamenty , nowo wybudowane wille, a także nieruchomości na sprzedaż pod hiszpańskim słońcem. Czy jesteś zainteresowany inwestowaniem w hiszpańskie nieruchomości ? U nas to możliwe!

Dlaczego warto inwestować w hiszpańskie nieruchomości

Dlaczego warto inwestować swoje oszczędności w hiszpańskie nieruchomości ? Wielu inwestorów i oszczędzających na rynku nieruchomości, szukających większych i lepszych zysków, zrobiło to dla Ciebie i mieli ku temu dobre powody:

Hiszpania ma idealny klimat inwestycyjny ze względu na kryzys na hiszpańskich nieruchomościach.

Kryzys finansowy dotknął ceny nieruchomości w Hiszpanii, a mimo to ceny wynajmu utrzymują się na tym poziomie do dziś.

Tworzy to korzystny klimat inwestycyjny dla inwestorów z zagranicy. Otrzymują niezły miesięczny zwrot, płacąc za swoje hiszpańskie nieruchomości znacznie mniej niż wcześniej,... a rynek nieruchomości w Hiszpanii dobrze się ożywia!

Wielu inwestorów, w tym wielu Belgów, było już przed Tobą.

Inwestorzy zagraniczni stanowili około 21% wszystkich transakcji na rynku nieruchomości w Hiszpanii w 2017 roku. Belgijscy inwestorzy zainwestowali tam najwięcej w stosunku do liczby ludności. Nie powinno to dziwić, ponieważ Belgowie zwykle mają dobrze wypełnioną skarbonkę, a ceny nieruchomości w Hiszpanii są znacznie niższe niż u nas, a do tego hiszpańskie słońce można dostać gratis.

Atrakcyjna kultura hiszpańska i dużo słońca

Hiszpania to kraj o różnorodnych kulturach, zwyczajach żywieniowych i językach. Ciche wioski rybackie w Galicji stanowią wyraźny kontrast z tętniącym życiem życiem nocnym w stolicy Hiszpanii, Madrycie, Barcelonie i wielu innych dużych miastach Hiszpanii. To sprawia, że ​​wspaniałe południe jest atrakcyjnym miejscem dla turystów,... także dla inwestorów na rynku nieruchomości!

Korzyści przy zakupie i odsprzedaży hiszpańskich nieruchomości

Nieruchomości w Hiszpanii są w niektórych obszarach znacznie tańsze niż w Belgii. Ze względu na „umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania”, która istnieje między Hiszpanią a Belgią, tylko kraj, w którym znajduje się dom, może pobierać podatki. Podatek hiszpański jest znacznie niższy niż belgijski.

Rząd hiszpański jest również upoważniony do opodatkowania zysków kapitałowych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ilość wartości dodanej jest o połowę mniejsza niż w Belgii! Koszty związane z nieruchomościami w Hiszpanii są również kosztami podatkowymi dla firm.

​Inwestowanie w hiszpańskie nieruchomości nadal ma zalety.

Wymieniamy jeszcze kilka. Inwestycja w hiszpańskie nieruchomości to teraz idealny moment!

  • Kryzys finansowy dotknął ceny hiszpańskich nieruchomości. Ceny wynajmu utrzymują się jednak do dziś. Sytuacja ta stwarza korzystny klimat inwestycyjny dla inwestorów. Jako inwestor płacisz dużo mniej ze względu na spadek cen, a co więcej, nieruchomości na hiszpańskim wybrzeżu pozostają bardzo popularne.
  • Ceny domów osiągnęły najniższy poziom w 2013 r., a począwszy od 2014 r. zaczęły nieznacznie rosnąć. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, wzrost ten nadal rośnie wraz ze wzrostem popytu. Przesłanie jest jasne: inwestowanie teraz jest idealnym momentem, ponieważ istnieje pewność, a inwestycja jest nadal interesująca ze względu na niskie ceny.

Koniecznie odwiedź MedVilla w celu uzyskania informacji. Nasze drzwi są już dla Ciebie otwarte. Jako jeden z największych agentów nieruchomości, MedVilla może polegać na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie, aby pomóc Ci nabyć hiszpańskie nieruchomości w najlepszy możliwy sposób.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV