Domy w Guardamar na sprzedaż i wynajem na Costa Blanca

Domy w Guardamar

Guardamar to obok Orihuela Costa, Torrevieja i Santa Pola jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych południowego wybrzeża Costa Blanca. Guardamar Villas to wyjątkowa inwestycja nowoczesnych, nowych domów w Guardamar del Segura.

Miasto Guardamar del Segura liczące nieco ponad 11 000 mieszkańców historycznie pełni rolę strażnika rzeki Segura. Strategiczne położenie na wzgórzu nad Vega Baja uczyniło z niego idealną osadę dla różnych kultur, które na przestrzeni wieków zamieszkiwały tę część Hiszpanii. Guardamar del Segura zawdzięcza swoje istnienie i utrzymanie wydmom, które go ukształtowały. Lasy, wydmy i plaże sprawiają, że Guardamar del Segura to raj na Costa Blanca. Dlatego domy w Guardamar zawsze zachowują swoją wartość.

Guardamar del Segura położony jest pomiędzy Santa Pola i Torrevieja, około 45 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Alicante. Nadmorski kurort położony jest bezpośrednio przy plaży. Do miast i wiosek można łatwo dojechać dzięki doskonałej sieci dróg lokalnych.

Rekreacja i wypoczynek wokół domów w Guardamar

Atrakcje wokół odrestaurowanego ujścia rzeki obejmują wędkowanie, jazdę na wielbłądach i wizytę w Molino de San Antonio (wiatrak San Antonio). Guardamar del Segura oferuje wszystkie możliwe sporty wodne, takie jak między innymi żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, nurkowanie, kajakarstwo i narty wodne. Dodatkowo port Marina de las Dunas, położony przy ujściu rzeki, może pomieścić 498 miejsc do cumowania.

Guardamar del Segura posiada również bogate zaplecze sportowe na lądzie. Centrum sportowe „Las Rabosas” i piękny Miejski Ośrodek Sportu z basenem olimpijskim, trzema boiskami do piłki nożnej, boiskami do koszykówki, kortami tenisowymi, kortami do padla i krytą halą sportową. Doskonała lokalizacja dla miłośników sportu!

Domy wakacyjne w Guardamar del Segura, Costa Blanca, Hiszpania

Oferta domów w Guardamar obejmuje mieszkania i domy w szerokim przedziale cenowym. W MedVilla mamy kilka bardziej ekskluzywnych projektów, z panoramicznym widokiem na morze i luksusowymi udogodnieniami, takimi jak wille Guardamar w pobliżu plaży Guardamar

Co robić w Guardamar del Segura

Guardamar del Segura słynie z wielu kilometrów pięknych piaszczystych plaż.

Ma długą ulicę handlową pełną wszelkiego rodzaju sklepów i ruchliwy targ w każdą środę rano. Znajduje się tu kilka muzeów i duże centrum sportowe z krytymi i odkrytymi basenami.

Marina jest początkiem szlaku pieszego i rowerowego Corridor Verde wzdłuż rzeki Rio Segura. Są 2 piękne parki, Alfonso i Renia Sofia. Sosny i wydmy w parku Alfonso łączą Guardamar z przystanią i zapewniają płaską trasę spacerową i rowerową.

W parku Reina Sofia znajdują się cieniste drzewa, faliste trawiaste wzgórza, sztuczne stawy i wielu mieszkańców wiewiórek, kaczek, żółwi i pawi!

Znajduje się tu oświetlony plac zabaw dla dzieci oraz pobliski jarmark dla dzieci i nocny targ, które zapewniają dobrą zabawę podczas wieczoru.

Wnętrze Guardamar znane jest jako Campo de Guardamar i obejmuje urbanizacje El Raso i Moncayo. W El Raso znajduje się centrum handlowe oraz bardzo popularny i ruchliwy targ, lokalnie nazywany „targiem drzew cytrynowych” w każdą niedzielę rano, na którym znajduje się ponad 500 straganów.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV