Dom w Hiszpanii - Informacje dotyczące zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Kupujesz dom w Hiszpanii? Kupuj bezpiecznie i beztrosko za pośrednictwem MedVilla, Twojego niderlandzkojęzycznego agenta nieruchomości w Hiszpanii. Osobiście poprowadzimy Cię od A do Z wzdłuż Costa Blanca i Costa Calida.

MedVilla pragnie, aby proces zakupu domu w Hiszpanii był beztroski i przyjemny. Starannie dobieramy nasze domy, aby zapewnić naszym klientom dobry i bezpieczny zakup. Wszystkie nieruchomości zostały sprawdzone przez organizację nieruchomości „Safe Buy Spain” i dlatego są w 100% legalne.

Dom w Hiszpanii

Oferta mieszkaniowa z domami na Costa Blanca jest obszerna i różnorodna. W MedVilla znajdziesz tylko domy spełniające najwyższe standardy designu i jakości. Wybieramy tylko te opcje w najlepszych lokalizacjach, aby spełnić wysokie życzenia klientów.

Jakość domu w Hiszpanii

MedVilla zdaje sobie sprawę, że jakość domu w Hiszpanii, morze, pola golfowe, usługi i piękny widok są ważne przy wyborze idealnego drugiego domu w Hiszpanii .

Kupno domu w Hiszpanii w przeszłości.

Krąży wiele historii o ludziach, którzy stracili wszystkie pieniądze kupując dom w Hiszpanii.W przeszłości prawnicy prawie nie kontrolowali legalności domów i osób kupowanych w tajemnicy od agenta nieruchomości. Faktem jest, że w Hiszpanii przez dziesięciolecia doszło do licznych „oszukiwań” ze strony nieuczciwych pośredników w obrocie nieruchomościami i firm budowlanych. Wiele zbudowano nielegalnie i płacono niezbędne łapówki, aby móc sprzedawać nielegalne domy. Na szczęście w ostatnich latach rząd naprawił wiele z tych problemów. Niestety, kilku właścicieli, którzy w dobrej wierze kupili dom w Hiszpanii, padło ofiarą tych praktyk.

Kup dom w Hiszpanii już dziś.

Na szczęście powyższe oszukańcze praktyki należą już do przeszłości i dzięki poradom prawnika możesz teraz kupić dom w Hiszpanii w 100% legalny. Obecny system zakupów został dostosowany tak, aby chronić interesy zarówno kupującego, jak i sprzedającego. Tego typu problemom można zapobiec, ponieważ wszystkie informacje na temat domu w Hiszpanii są dostępne dla prawnika, który może to sprawdzić zarówno w rejestrze, jak i w księdze gruntów. Dlatego MedVilla zaleca zatrudnienie prawnika przy zakupie domu w Hiszpanii. Może to zaoszczędzić wielu kłopotów.

Wskazówki dotyczące zakupu domu w Hiszpanii

Jako pierwszą wskazówkę chcielibyśmy Ci dać, abyś nie dał się ponieść entuzjazmowi kupowaniu domów na sprzedaż w Hiszpanii . Oczywiście bardzo miło jest mieszkać w kraju, w którym słońce świeci częściej. Ale zdaj sobie sprawę, że jeśli jest to Twój pierwszy dom w Hiszpanii, prawdopodobnie niewiele wiesz o życiu w Hiszpanii. Wszystko wydaje się ładne, a lokalizacje często wyglądają pięknie, ale Hiszpania to coś więcej. Przeczytaj nasz blog z 8 wskazówkami dotyczącymi zakupu domów w Hiszpanii

Teren wokół Twojego domu w Hiszpanii

Kupując dom w Hiszpanii, upewnij się, że okolica jest dla Ciebie odpowiednia. Szukasz spokojnej lokalizacji, czy wolisz bardziej ruchliwą okolicę? Pamiętaj, że gdy dom sąsiada jest wynajmowany, w sezonie co tydzień będziesz mieć nowych lokatorów, którzy oczywiście przyjdą, aby cieszyć się wakacjami i zwracać mniejszą uwagę na swoich sąsiadów.

Wybierasz coś w urbanizacji na wybrzeżu? Co jeszcze można robić zimą?Nie mieszkasz w wiosce duchów, w której nikt nie przebywa? Czy sklepy są otwarte, czy jest jeszcze transport publiczny? A czy twoi sąsiedzi są obecni także poza sezonem, czy jesteś sam? Czy do domu można łatwo dojechać z lotniska, autostrady? Jaka jest opieka medyczna na obszarze, który rozważasz? Czy dom można łatwo wynająć, jeśli chcesz? Czy jest to bezpieczna okolica, w której znajduje się dom i czego oczekujesz od rozwoju tej okolicy w przyszłości? Co więcej, naturalnie zwracasz uwagę na te same rzeczy, na które zwróciłbyś uwagę w Belgii i Holandii, takie jak sklepy i/lub szkoły w okolicy, poziom pustostanów itp.

Jesteś zainteresowany kupnem domu wakacyjnego w Hiszpanii, kupnem mieszkania w Hiszpanii lub innymi domami na sprzedaż na Costa Blanca ? Zatem nie czekaj zbyt długo z realizacją swoich marzeń i skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - lub napisz do nas e-mail na adres info@MedVillaSpanje.com , aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Lub wypełnij formularz kontaktowy online .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV