Informacje prawne

Niniejsza witryna została opracowana z dużą starannością. Niemniej jednak nie można udzielić żadnych gwarancji w odniesieniu do kompletności, dokładności i aktualności cen i informacji podanych na tej stronie.

  • Ceny, opcje i możliwe promocje są nam udostępniane przez budowniczych, a wszelkie zmiany będziemy korygować tak szybko, jak to możliwe na naszej stronie internetowej.Jednak jest możliwe, że niektóre ceny będą odbiegać od możliwej ceny podanej przez budowniczego. Dlatego nie możemy zagwarantować, że wszystkie ceny i dostępność będą nadal aktualne podczas odwiedzania obiektów.
  • Sprzedajemy w imieniu dewelopera projektu i po cenach ustalonych przez dewelopera.
  • Niektóre obrazy mogą stanowić infografiki wygenerowane komputerowo w celach ilustracyjnych i nie są one wiążące. Ostateczny projekt może zostać zmieniony przez wykonawcę projektu.

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za treść tych informacji ani za skutki ich wykorzystania.

Z danych przedstawionych na tej stronie nie można wywodzić żadnych praw, są one udostępniane bez zobowiązań, wyłącznie w celach informacyjnych, bez zobowiązań umownych lub gwarancji z naszej strony i mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

MedVilla to profesjonalna firma z branży nieruchomości, która koncentruje się wyłącznie na sprzedaży nieruchomości na Costa Blanca, Costa Calida, Costa de Almeria i Costa del Sol. .

Nie jesteśmy jednak architektami ani prawnikami i dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje podane na tej stronie. Prosimy klientów o przeprowadzenie własnych badań za pośrednictwem swoich specjalistów podatkowych i prawników pod kątem prawidłowości informacji przekazywanych nam przez deweloperów projektów i prywatnych sprzedawców.

Zdecydowanie zalecamy przeprowadzenie tych dochodzeń przed dokonaniem wpłaty zaliczki lub podpisaniem umowy.