Kartagena - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Kartagenie

Kartagena to miasto i port we wschodniej Hiszpanii, w regionie Murcia , nad Morzem Śródziemnym. Plaże nazywane są Costa Cálida . Port Kartagena jest jednym z najważniejszych portów w kraju. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Kartagenie

Miasto otacza szeroka równina ograniczona od północy i północnego zachodu wschodnim podnóżem Kordylierów Béticas, składająca się z przedprzybrzeżnego pasma górskiego (Carrascoy, El Puerto, Los Villares, Columbares i Escalona) i ograniczona od południa i na południowy zachód przez równiny i pasma górskie wybrzeża (El Algarrobo, Sierra de la Muela, Pelayo, Gorda, Sierra de la Fausilla i la Sierra minerala de Cartagena-La Unión, ze skrajnym wysunięciem do Morza Śródziemnego, Cabo de Palos) .

Campo de Cartagena tworzą gminy Cartagena, La Unión, Fuente Alamo de Murcia, Los Alcázares, Torre Pacheco, San Javier , San Pedro del Pinatar i część gminy Murcia.

Na tej równinie Campo de Cartagena znajdujemy pozostałości wulkaniczne, w tym Cabezo Negro de Tallante, El Carmolí, el Cabezo Beaza i wyspy Mar Menor .

Licor 43 (zwany także Cuarenta Y Tres lub Licor Cuarenta Y Tres) to słodki hiszpański likier o wyraźnym waniliowym smaku. Produkowany jest od 1924 roku w zakładach Diego Zamorra SA w Kartagenie. Mówi się, że robi się to według przepisu z XVIII wieku. Eksport odbywa się do ponad 60 krajów, co czyni Licor 43 jednym z najbardziej znanych hiszpańskich likierów. Gorąco polecamy wizytę i degustację w fabryce.

CartagenaCartagena 43

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Kartagenie?

W Kartagenie każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Kartagenie? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru, pokazując Kartagenę i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i region od podszewki. Pokazując Ci wszystkie aspekty Kartageny, pomożemy Ci dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Kartagenie

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Kartageny, Hiszpania

Alicante
Alicante
Torrevieja
Murcja

Torrevieja

< Powrót do przeglądu Costa Calida