Rojales - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Rojales

Rojales to gmina w hiszpańskiej prowincji Alicante . Rojales znajduje się tuż przy drodze CV920 pomiędzy Guardamar del Segura i Orihuela, około 35 minut jazdy od lotniska w Alicante i 30 minut jazdy od lotniska w Murcji (Corvera). Wioska położona jest w głębi lądu, w pobliżu Ciudad Quesada na południowym wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Rojales

Rojales położony jest około 7 km od pięknych plaż i parków Guardamar del Segura. Ze względu na otaczającą urbanizację wieś w ostatnich latach rozrosła się do gminy liczącej około 20 000 mieszkańców.

Rojales jest bardzo interesujące pod wieloma względami, Rojales oferuje dobre udogodnienia dla każdego, młodego i starego. Znajduje się tu miejska hala sportowa, teatr, aquapark, bardzo piękny rezerwat przyrody (El Recorall), w którym można bezpłatnie korzystać z zadaszonego grilla z bieżącą wodą, 18-dołkowe pole golfowe (La Marquesa), na którym regularnie odbywają się ciekawe zawody , ludzie z „całego świata” przyjeżdżają do Rojales na weekendowe granie w golfa, jest też wiele do zrobienia dla początkujących.

Oprócz tego pięknego miejsca pod słońcem, entuzjaści mogą również cieszyć się okolicznymi miejscami, takimi jak Benijófar , Daya Vieja, Daya Nueva, Elche i Alicante oraz wieloma innymi miejscami.

Rojales to typowo rolnicza wioska, przez którą przepływa rzeka Segura (Rio Segura), ponieważ w ciągu roku opadów jest mało, to Rio często jest prawie suche.

RojalesRojales grotten

Artykuły spożywcze w Rojales

Supermarkety, holenderska piekarnia, holenderski sklep mięsny, bary, restauracje, salony fryzjerskie znajdują się w odległości spaceru, podobnie jak pierwsza pomoc w razie wypadków (Centrum Medico). Dla młodych ludzi wśród nas jest dyskoteka z różnymi dyskotekami i barami.

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Rojales?

W Rojales każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Rojales? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Rojales i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Rojales

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Rojales w Hiszpanii

Torrevieja
Torrevieja
Guardamar
Guardamar
Elche
Elche

< Powrót do przeglądu Costa Blanca