Kupno mieszkania w Hiszpanii – Costa Blanca lub Calida

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Czy Ty również od dawna marzyłeś o zakupie mieszkania w Hiszpanii ? MedVilla zarządza wszystkimi nowymi projektami apartamentowymi na południu Costa Blanca i na północy Costa Calida ... szeroka gama pięknych perełek, dzięki którym każdy może kupić mieszkanie w Hiszpanii.

Kupno mieszkania w Hiszpanii

Czy zakup mieszkania w Hiszpanii pozostaje marzeniem, czy zadzwonisz do nas?

Wyobraź sobie: kupno własnego mieszkania w Hiszpanii. Nowe życie pod hiszpańskim słońcem. Miejsce, w którym można uciec od zgiełku Belgii i Holandii. W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. To marzenie jest w zasięgu ręki dzięki naszemu zespołowi MedVilla. Bo już od 110 000 euro możesz kupić nowo wybudowane mieszkanie na Costa Blanca w Hiszpanii, zaledwie kilka minut od złotych plaż! Na co czekasz?

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - lub napisz do nas e-mail na adres info@MedVillaSpanje.com , aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Lub wypełnij formularz kontaktowy online .

Kup mieszkanie w Hiszpanii, 2 lub 3 sypialnie, wybór należy do Ciebie!

Chcesz kupić mieszkanie w Hiszpanii z 2 lub 3 sypialniami , nie ma problemu. Większość firm budowlanych decyduje się na budowę mieszkań z 2 lub 3 sypialniami, ale większość buduje apartamenty z 2 sypialniami nad morzem, ponieważ są one używane tylko na wakacje, a cena za 3 sypialnie jest oczywiście droższa i to tylko przez te kilka razy, kiedy faktycznie naprawdę potrzebuję 3 sypialni.

Kupując mieszkanie w Hiszpanii, jak zobaczyć drzewa w lesie?

MedVilla posiada w swoim portfolio szeroki wybór domów na sprzedaż w Hiszpanii , więc z pewnością znajdziesz mieszkanie swoich marzeń. Wybraliśmy tylko te nowo wybudowane apartamenty na Costa Blanca i Costa Calida , które spełniają znak jakości MedVilla i dlatego korzystają z dobrych wykończeń i materiałów wysokiej jakości . Wybraliśmy także tylko te projekty, które mogłyby zapewnić gwarancję bankową, w przeciwnym razie kupując mieszkanie w Hiszpanii narażasz się na duże ryzyko. W MedVilla możesz bez obaw kupić swoje miejsce pod słońcem.

Kupno mieszkania w Hiszpanii jest teraz dostępne dla każdego.

Recepta na sukces MedVilla ? Podczas naszych wycieczek poglądowych odwiedzamy wyłącznie projekty naszych stałych, sprawdzonych firm budowlanych , które gwarantują bezpieczny zakup. W naszej rodzinnej firmie nie jesteś tylko numerem, ale zawsze kieruje Tobą jeden z menadżerów, a nie tylko kierowca, który wiezie Cię od jednego projektu do drugiego. Nie ma dla nas zbyt wiele, aby pomóc Ci w zakupie drugiego domu w Hiszpanii . Co więcej, życie w Hiszpanii jest znacznie tańsze niż w Belgii czy Holandii. Kupno mieszkania w Hiszpanii oznacza życie jak Bóg we Francji, ale pod cudownym hiszpańskim słońcem.

Kupno mieszkania w Hiszpanii nad morzem... to teraz możliwe także na Costa Calida

Costa Calida to ukryty klejnot hiszpańskiego wybrzeża. Jest to idealna lokalizacja na zakup mieszkania w Hiszpanii nad morzem. Na Costa Calida nie spotkasz tłumów turystów, a życie toczy się dalej, na spokojnym kursie hiszpańskiego. A w tej dziewiczej okolicy codziennie możesz cieszyć się przyjemnym działaniem słońca, morza i pięknej przyrody - pomyśl o pięknych piaszczystych plażach, palmach i rezerwatach przyrody.

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem

Inwestowanie w nieruchomości jest dziś bardzo popularne wśród Belgów i Holendrów. Ponieważ pieniądze w banku już nie są rentowne, warto je wykorzystać do zakupu hiszpańskich nieruchomości. Kupno nieruchomości w Hiszpanii to bezpieczny sposób na zwrot pieniędzy. W końcu zakup mieszkania w Hiszpanii w wymarzonej lokalizacji to strzał w dziesiątkę.

Idealna lokalizacja na zakup mieszkania w Hiszpanii

Jeśli kupujesz mieszkanie z zamiarem wynajęcia większej części, pamiętaj, aby wybrać mieszkanie jak najbliżej morza, a najlepiej w obszarze turystycznym. Im bliżej morza i plaży, tym łatwiej pozyskać najemców. Jeśli uda Ci się wynająć go również w sezonie, uzyskasz maksymalne zyski z nieruchomości w Hiszpanii, ponieważ to właśnie w tym okresie możesz uzyskać największą kwotę przychodów z wynajmu.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem na zakup hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem niderlandzkojęzycznego agenta nieruchomości w Hiszpanii