La Manga del Mar Menor - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w La Manga del Mar Menor

La Manga del Mar Menor to pas lądu położony na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii w autonomicznym regionie Murcia na ( Costa Calida ). Najbliższym dużym i ważnym miastem portowym jest Kartagena . La Manga del Mar Menor to naturalna mierzeja oddzielająca Mar Menor od Morza Śródziemnego.

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o La Manga del Mar Menor

Jest to wakacyjny cel Hiszpanów. Wielu mieszkańców Madrycji i mieszkańców Murcji ma tu swoje wakacyjne zakwaterowanie. La Manga del Mar Menor należy częściowo do San Javier , a południowa część należy do gminy Cartagena. Na plażach La Manga del Mar Menor można podziwiać zarówno wschodzące, jak i zachodzące słońce. Szerokość cypla waha się od 100 do 1200 metrów. Na plażach znajdziesz liczne kluby plażowe, restauracje i możliwości uprawiania sportów wodnych. Kitesurfing to jeden z najpopularniejszych uprawianych sportów wodnych.

Na tym niemal nieskończenie krętym cyplu znajduje się także wiele portów, z których największy jest Tomas Maestre, oferujący aż 1721 miejsc do cumowania. Na samym końcu tego cypla, po minięciu mostu, znajdziesz Veneziola, urbanizację, która oferuje wielu domom możliwość stworzenia prywatnego miejsca do cumowania w sąsiedztwie domu.

La Manga del Mar MenorLa Manga del Mar Menor binnenzee

Klimat w La Manga del Mar Menor

La Manga del Mar Menor i Costa Calida cieszą się typowym klimatem śródziemnomorskim, z chłodną morską bryzą latem i ochroną od otaczających gór przed zimnymi północnymi wiatrami zimą. Na tym obszarze świeci średnio prawie 3000 godzin słonecznych w roku, a średnia temperatura z łatwością przekracza 20 stopni.

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w La Manga del Mar Menor?

W La Manga del Mar Menor każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w La Manga del Mar Menor? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując La Manga del Mar Menor i okolicę. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat La Manga del Mar Menor

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu La Manga del Mar Menor, Hiszpania

Puerto de Mazarrón
Puerto de Mazarron
Mazarron
Mazarron

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Calida