La Romana, luksusowe wille, domy i nieruchomości w La Romana

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

La Romana to mała wioska w regionie Walencji, w głębi lądu Alicante na południu Costa Blanca w Hiszpanii, gdzie nadal znajdziemy szeroką gamę luksusowych willi, domów i nieruchomości w La Romana.

La Romana Alicante Costa Blanca Hiszpania

Znajduje się u podnóża Serra del Reclot. Wzgórze to znajduje się kilka kilometrów od Algueny. Jest to duża odległość od Hondon De Las Nieves i Novelda.

Podstawowe znaczenie La Romana to „Rzymianin”. Wokół wsi rozciągają się piękne tereny wiejskie. Znajdziesz tu sady migdałowe i winnice. Istnieje również kilka kopalni wapienia.

La Romana nadal ma dużą liczbę domów w jaskiniach wokół wioski. Wiele jaskiń jest nadal zamieszkanych, ale obecnie wyposażono je we wszystkie nowoczesne udogodnienia.

Ulice we wsi są porośnięte dużą liczbą drzew, dzięki czemu wioska jest malownicza i zielona. Rozciąga się na powierzchni 43,3 na km² położonej na wysokości 480 m n.p.m. Basen ogólnodostępny położony jest na skraju wsi, w pięknym, zalesionym parku.

Rynek mieszkaniowy w La Romana

Chcesz wiedzieć jakie luksusowe wille, domy i nieruchomości można kupić w La Romana? W takim razie przejrzyj naszą szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii z wieloma domami w La Romana . Każdy, kto chce kupić dom w Hiszpanii , a nie chce od razu wybierać kierunku turystycznego, z pewnością może się tu udać. Obecnie bardzo popularny wśród Holendrów, Belgów i Brytyjczyków. Obecnie budujemy nowoczesne i hiszpańskie nowe domy na działce „wille w La Romana”. Domy te znajdują się na idealnie utrzymanych działkach o powierzchni od +-500 do 900m².

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV