Lo Pagan - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Lo Pagan

Lo Pagan jest częścią gminy San Pedro del Pinatar , gminy w hiszpańskiej prowincji Murcia ( Costa Calida ). Lo Pagan to raj położony na wybrzeżu regionu Murcji. W pobliżu znajduje się Mar Menor i Morze Śródziemne. Mar Menor to naturalne morze śródlądowe i jedna z głównych atrakcji Lo Pagan Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Lo Paganie

Lo Pagan zawdzięcza swoją nazwę rodzinie Pagán, która w XIX wieku miała farmę na terenie dzisiejszego Lo Pagan. Tutaj możesz poczuć prawdziwą, autentyczną hiszpańską atmosferę. Idealne miejsce na spędzenie wakacji lub zamieszkanie na stałe. Wszystkie obiekty takie jak supermarkety, piekarnia, restauracje, centra handlowe, butiki, tarasy i obiekty sportowe znajdują się w odległości spaceru i jazdy na rowerze.

Kiedyś była to stara wioska rybacka. Małe domy są tego niemymi świadkami. Plaże w Lo Pagan są bardzo przyjazne dzieciom. Ponieważ chodzisz po wodzie przez długi czas, zanim osiągniesz głębokość.

Jest to dzielnica mieszkalna przeplatana domami wakacyjnymi Hiszpanów i międzynarodowych bon vivantów. Wzdłuż plaż Mar Menor ciągnie się bulwar o długości ponad 6 km, z tarasami, restauracjami, barami, placami zabaw i obiektami sportowymi.

Bulwar biegnie od bazy wojskowej San Javier do rezerwatu przyrody San Pedro del Pinatar. Poczuj prawdziwą hiszpańską atmosferę w tym pięknym, typowym nadmorskim kurorcie na Mar Menor .

Lo PaganLo Pagan modderbaden

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Lo Pagan?

W Lo Pagan każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Lo Pagan? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Lo Pagan i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Lo Pagan

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Lo Pagan w Hiszpanii

Santiago de la Ribera
Santiago de la Ribera
San Pedro del Pinatar
San Pedro del Pinatar

Play Hondy

< Powrót do przeglądu Costa Calida

Estoy de acuerdo

Utilizamos cookies propias y de terceros para realizar análisis de uso y de medición de nuestra web para mejorar nuestros servicios. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Para obtener más información aquí.