Los Alcazares - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Los Alcazares

Los Alcazares to gmina w hiszpańskiej prowincji Murcia ( Costa Calida ) w regionie Murcia o powierzchni 20 km². Los Alcázares powstał 13 października 1983 roku z części gmin San Javier i Torre-Pacheco. Gmina graniczy z gminami: Torre-Pacheco, Cartagena i San Javier. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Los Alcazares

Nazwa Los Alcázares pochodzi od arabskiego słowa Al-Kazar, co oznacza zamek. Arabowie wykorzystywali już Los Alcázares jako letnią rezydencję. Pod koniec XIX wieku obszar ten stał się popularnym miejscem wypoczynku Hiszpanów. Z tego czasu pochodzi wiele łaźni zbudowanych z drewna z długimi rampami prowadzącymi do morza.

Dziś gminę zamieszkuje ponad 15 000 stałych mieszkańców. Liczba ta jest znacznie wyższa w miesiącach letnich, kiedy do swoich letnich rezydencji wprowadzają się Hiszpanie z miast Kartagena i Murcja.

Wydaje się, że w Hotelu Balneario La Encarnación czas się zatrzymał. Tradycyjnie słynna łaźnia to obecnie piękna restauracja, w której o każdej porze dnia można delektować się jednym z pysznych specjałów. Pięknie zaprojektowane pola golfowe Serena Golf i Roda Golf znajdują się na obrzeżach wioski i stanowią wyzwanie dla zapalonych golfistów.

W tym idyllicznym hiszpańskim kurorcie nadmorskim możesz w pełni cieszyć się życiem. Poczuj prawdziwą hiszpańską atmosferę w tym pięknym, typowym nadmorskim kurorcie, położonym na 5-kilometrowym bulwarze Mar Menor .

Los AlcazaresLos Alcazares Murcia

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Los Alcazares

W Los Alcazares każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Los Alcazares? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Los Alcazares i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Los Alcazares

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Los Alcazares w Hiszpanii

Santiago de la Ribera
Santiago de la Ribera
San Pedro del Pinatar
San Pedro del Pinatar

Play Hondy

< Powrót do przeglądu Costa Calida