Luksusowe domy w Hiszpanii – luksusowe nieruchomości

Luksusowe domy w Hiszpanii – luksusowe nieruchomości Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

MedVilla Luxury Properties to specjalny dział MedVilla, który pomaga w zakupie luksusowej lub ekskluzywnej nieruchomości na południu Hiszpanii.

Nasze domy pochodzą z nowych projektów budowlanych i luksusowych rynków odsprzedaży. Podejście do obu rynków pozwala bezkompromisowo spełnić Państwa kryteria i wymagania. Nasza dedykowana usługa gwarantuje spersonalizowane i dostosowane do potrzeb wsparcie dla Twojej transakcji dotyczącej nieruchomości w Hiszpanii, a nawet poza nią. Uznane know-how MedVilla w zakresie obsługi klienta, maksymalnego bezpieczeństwa Twoich zakupów w Hiszpanii i doboru partnerów, będzie dla Ciebie synonimem całkowitego spokoju i komfortu.

> Odkryj naszą ofertę luksusowych nieruchomości w Hiszpanii

LUKSUSOWE DOMY W HISZPANII

Inwestuj w luksusowe domy w Hiszpanii z MedVilla Luxury Properties

MedVilla to belgijska firma numer jeden, która od ponad 10 lat specjalizuje się w drugich domach w Hiszpanii. MedVilla Luxury Properties towarzyszy Ci od A do Z od Belgii po Hiszpanię dzięki naszym ekspertom branżowym, aby znaleźć Twoją rzadką perłę.

Nasze zespoły sprzedaży i obsługi posprzedażnej są obecne w naszym biurze w Torrevieja, aby zagwarantować Ci stały punkt kontaktowy, nawet gdy jesteś na miejscu. Indywidualne podejście sprawia, że MedVilla Luxury Properties jest wyjątkowym partnerem przy zakupie wymarzonego domu w Hiszpanii.

Odkryj wszystkie nasze apartamenty, domy i luksusowe wille w najpopularniejszych miastach, takich jak Altea, Calpe, Moraira, Alicante, Elche, Las Colinas Golf itp.

> Odkryj naszą ofertę luksusowych nieruchomości w Hiszpanii

Luksusowe domy na Costa Blanca

Wskazówki przy zakupie luksusowych domów w Hiszpanii

Bogata i różnorodna oferta wyjątkowych nieruchomości oferowanych przez MedVilla Luxury Properties na Costa Blanca i Costa Calida pozwala znaleźć mieszkanie lub dom swoich marzeń. Wybór lokalnych nieruchomości i wykonawców jest systematycznie sprawdzany i zatwierdzany przez nasze zespoły i naszych prawników, aby zapewnić całkowicie bezpieczną transakcję.

Spersonalizowane doradztwo rozpoczyna się w naszym biurze lub poprzez zdalne spotkanie, aby doskonale zrozumieć Twój projekt i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Następnie udasz się do Hiszpanii na wycieczkę VIP trwającą od dwóch do trzech dni, w zależności od Twojego wyboru. Zajmujemy się całą organizacją i logistyką pobytu (hotele, przeloty,...). Na lotnisku powita Cię jeden z naszych pracowników, który będzie Cię transportował i prowadził przez cały pobyt.

> Odkryj naszą ofertę luksusowych nieruchomości w Hiszpanii

Luksusowe domy Hiszpania

Jeden z naszych oddanych ekspertów będzie Ci towarzyszył w odkrywaniu regionu i wybranych nieruchomości. Wszyscy nasi doradcy mieszkają w Hiszpanii i są wielojęzyczni, co znacznie ułatwi wymianę i komunikację podczas pobytu.

Jeśli znajdziesz nieruchomość swoich marzeń, wspólnie z naszymi prawnikami i notariuszami przeprowadzimy niezbędne procedury administracyjne.

MedVilla Luxury Properties oferuje również szereg specjalistycznych usług, takich jak doradca podatkowy i planistyczny, projektant wnętrz, architekt krajobrazu i wyłączni partnerzy w zakresie remontu Twojego domu, wyboru mebli, umeblowania kuchni, montażu basenu, ...

Dostosowane do potrzeb wsparcie i spersonalizowane usługi pozwalają jasno odpowiedzieć na Twoje pytania i ułatwić zakup luksusowych nieruchomości w Hiszpanii.

> Odkryj naszą ofertę luksusowych nieruchomości w Hiszpanii

Luksusowe domy Costa del Sol

Pewność prawa i bezpieczeństwo urbanistyczne

MedVilla Luxury Properties ubezpiecza 100% Twoich zakupów w obszarze rozwoju obszarów miejskich, nowych projektów budowlanych lub odsprzedaży. Rzeczywiście jesteśmy jedną z niewielu agencji nieruchomości specjalizujących się w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii i uznaną przez BIV, Profesjonalny Instytut Pośredników w Nieruchomościach .

Aby ułatwić zakup, możesz udzielić naszemu prawnikowi pełnomocnictwa prawnego. Cała transakcja zostanie zweryfikowana pod względem prawnym, aby upewnić się, że na nieruchomość nie ciążyły żadne wcześniejsze obciążenia ani długi. Twój prawnik będzie Cię również reprezentował u notariusza i może również w Twoim imieniu sfinalizować proces zakupu, bez konieczności fizycznej obecności w celu dopełnienia jakichkolwiek formalności. Może także zająć się niezbędnymi zleceniami stałymi (ubezpieczenie domu, rachunki za wodę, prąd, opłaty komunalne) oraz zapewnić reprezentację fiskalną (płatność opłat licencyjnych SUMA (podatek od nieruchomości) i RENTA (podatki) od nieruchomości nierezydentów.

> Odkryj naszą ofertę luksusowych nieruchomości w Hiszpanii