Mar Menor - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Mar Menor

Mar Menor to laguna w południowo-wschodnim regionie Murcji w Hiszpanii. Lagunę oddziela od Morza Śródziemnego pas lądu zwany La Manga del Mar Menor o długości 21 km. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Duży staw, Małe morze, w historii tak zwany Mar Menor miał kilka nazw, z których wszystkie pokrywają się w opisie zjawiska, które natura zaprojektowała jako duże przybrzeżne jezioro (pierwotnie otwarta zatoka) o powierzchni 170 km2 ciepłej, słonej wody .

To naturalne środowisko charakteryzuje się idyllicznym mikroklimatem i doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Co więcej, znajdziesz tu wyjątkowe połączenie tradycji rybackich i nowoczesności, niespotykane nigdzie indziej.

Golf na Mar Menor

Ośrodek golfowy Mar Menor Golf swoją nazwę zawdzięcza bliskości Mar Menor. Woda odgrywa również ważną rolę na samym polu golfowym w postaci przeszkód, dzięki wymagającemu projektowi legendy golfa Jacka Nicklausa. Par 72 o długości 6153 oferuje atrakcyjne możliwości zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom. Ten piękny kurort jest przeznaczony nie tylko dla golfistów, ale także dla tych, którzy cieszą się ciepłem słońca w relaksującej atmosferze. Pięciogwiazdkowy hotel międzykontynentalny wyposażony jest w duże centrum odnowy biologicznej. W ośrodku znajduje się także ponad 8 restauracji i barów, obiekty sportowe, baseny komunalne oraz supermarket.

Mar MenorMar Menor golfresort

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Mar Menor?

W Mar Menor każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Mar Menor? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze, pokazując Mar Menor i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Mar Menor

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Mar Menor, Hiszpania

Santiago de la Ribera
Santiago de la Ribera
San Pedro del Pinatar
San Pedro del Pinatar

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Calida