Mazarrón - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Mazarronie

Mazarrón to miasto i gmina na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w prowincji Murcia ( Costa Calida ). Gmina składa się z śródlądowego Mazarrón, urbanizacji Camposol, portu i nadmorskiego kurortu Puerto de Mazarrón , Bolnuevo oraz szeregu mniejszych ośrodków, takich jak Country Club i Camposol

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Guns of Mazarron to miejsce szczególne. Cały obszar oddycha historią. Broń jest nieustraszona i bardzo obecna. Zamek na pewno warto zobaczyć od środka, warto jednak zabrać ze sobą latarkę.

Sama trasa jest tego warta... Piękne, małe drogi prowadzą na najwyższy punkt gór.

Więcej o: Mazarron

Początki miasta i regionu sięgają mniej więcej czasów środkowego paleolitu i znajdują się tam pozostałości po jego pierwotnych mieszkańcach. Dalsze dowody życia i kultury sięgające epoki górnego magdalenu i epipaleolitu można znaleźć w jaskini Algarrobo.

Nazwa wywodzi się od okupacji panującej w czasach Maurów, którzy nazwali miasto Almzarron, co pochodzi od arabskiego słowa al-Mezer, oznaczającego ochrę lub czerwień. Tereny te są bogate w minerały w tym obszarze, stąd nazwa.

W okolicy znajduje się wiele pozostałości archeologicznych, a miasto można zwiedzać.
Więcej informacji na temat długiej historii Mazarron można znaleźć w Muzeum Archeologicznym.

MazarronMazarron kannonen

Klimat w Mazarron

Mazarrón i Costa Calida cieszą się typowym klimatem śródziemnomorskim, z chłodną morską bryzą latem i osłoną otaczających gór przed zimnymi północnymi wiatrami zimą. Na tym obszarze świeci średnio prawie 3000 godzin słonecznych w roku, a średnia temperatura z łatwością przekracza 20 stopni.

Jak możemy pomóc Ci w zakupie wymarzonego domu w Mazarrón?

W Mazarrón każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Mazarrón? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując Mazarrón i okolicę. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Mazarrón

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Mazarrón, Hiszpania

Puerto de Mazarrón
Puerto de Mazarron
Mojacar
Mojácar
Bolnuevo
Bolnuevo

< Powrót do przeglądu Costa Calida