Mojácar - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Mojácar

Mojácar to gmina w hiszpańskiej prowincji Almería w regionie Andaluzja o powierzchni 71 km². W 2007 roku Mojácar liczył 6507 mieszkańców. Mojácar to najpiękniejsza biała wioska w Almerii

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Mojácar

W 2003 roku Mojácar została uznana za jedną z najpiękniejszych wiosek w Hiszpanii i nic dziwnego, że! Wioskę znajdziesz na końcu Sierra Cabrera, we wschodniej części prowincji Almería, położoną na szczycie wzgórza, około 170 metrów nad poziomem morza.

To wyjątkowe miasto jest podzielone na dwa obszary: Mojacar Pueblo (wioska) i piękna Mojacar Playa, w której znajdują się plaże Mojacar, które należą do najpiękniejszych w całej Almerii. Te dziewicze i turystyczne plaże zajmują powierzchnię około 17 km, a wiele z nich posiada Błękitną Flagę i jest również częścią Parku Przyrody Cabo de Gata.

W odległości krótkiej przejażdżki od hotelu znajdą Państwo piękne, historyczne miasta Águilas i Lorca . Miejsce, w którym możesz cieszyć się zakupami, jedzeniem lub spacerować typowymi wąskimi, starymi hiszpańskimi uliczkami. Miasta Vera i Garrucha znajdują się w promieniu 30 minut.

MojacarMojacar witte dorp

Jak możemy pomóc Ci w zakupie wymarzonego domu w Mojácar?

W Mojácar każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Mojácar? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując Mojácar i okolicę. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Mojácar

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu.

Już w Hiszpanii? Możesz nas odwiedzić w naszym biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–14:00 – Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torreviejahttps://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Mojácar, Hiszpania

Aguilas
Aguilas
Mar de Pulpi
Mar de Pulpi
San Juan de los Terreros
San Juan de los Terreros

< Powrót do przeglądu Costa de Almeria