Murcja - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Murcji

Murcia (hiszpański: Ciudad de Murcia) to miasto i gmina w południowo-wschodniej Hiszpanii na wybrzeżu Costa Calida . Jest stolicą regionu o tej samej nazwie. W dniu 1 stycznia 2014 r. miasto liczyło 439 712 mieszkańców, co czyniło je siódmym co do wielkości miastem w Hiszpanii. Miasto zostało założone w roku 831 n.e. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową Natychmiast wzniesiono wysoki mur obronny, dochodzący do 15 metrów wysokości. Kiedy miasto stało się większe i ważniejsze, zyskało 95 wież. Świadczy to o tym, jak ważne stało się miasto z biegiem czasu.

Więcej o Murcji

Murcja ma linię brzegową o długości około 250 kilometrów: zatoczki i wąskie plaże ze skałami. Oto także coś, co wydaje się być przypadkiem geograficznym, zwanym La Manga. Wąski pas lądu przecięty kilkoma kanałami i otworami, zamykający lagunę Mar Menor od Morza Śródziemnego.

Większość wybrzeża Costa Cálida jest bardzo nierówna i dlatego nie jest opanowana przez masową turystykę, jak wiele innych wybrzeży.

W XVII wieku miasto nawiedziło niszczycielskie trzęsienie ziemi. Zawaliło się wówczas wiele ważnych budynków. Jednak piękne budynki nadal zachowały się. Jeśli interesuje Cię historia miasta i regionu, koniecznie odwiedź Museo de la Ciudad, czyli muzeum miejskie.

MurciaMurcia musea

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Murcji?

W Murcji każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Murcji? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze pokazując okolicę. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i region od podszewki. Pokazując Ci wszystkie aspekty Murcji, pomagamy Ci dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Murcji

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Murcji w Hiszpanii

Alicante
Alicante

Torrevieja
Cartagena
Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Blanca