Finestrat - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Finestracie

Altea to gmina i miasto w Hiszpanii, położone nad Morzem Śródziemnym w prowincji Alicante, około 50 kilometrów na północny wschód od miasta Alicante na północnym wybrzeżu Costa Blanca w regionie Walencja. Altea to jedna z najpiękniejszych białych wiosek na wybrzeżu Costa Blanca. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Finestracie

Altea położona jest 10 km od Benidormu , ale ma zupełnie inny klimat i wygląd. Z Altei można pojechać pięknymi szlakami samochodowymi i winnymi w głąb lądu i wzdłuż wybrzeża.

Stare miasto to dziewicze miejsce z bielonymi domami, różowymi dachówkami i niebieską kopułą kościoła Nuestra Señora del Consuelo jako punktem orientacyjnym. Na szczyt prowadzą stare, brukowane uliczki z punktami widokowymi. Z Plaza de Iglesia roztacza się piękny widok na miasto, morze i Penyal d'Ilfac.

Nowe miasteczko, również z bielonymi domami, położone jest nad szeroką zatoką z (żwirową) plażą Playa La Roda. Od górnego miasta oddziela ją droga N-332. Przy tętniącym życiem, długim bulwarze znajdują się wszelkiego rodzaju restauracje, tarasy i bary. Za bulwarem znajduje się ulica handlowa z (eleganckimi) sklepami, galeriami, restauracjami i barami.

Altea ma 6-kilometrowe wybrzeże z piaszczystymi plażami i zatokami. Na południe od miasta znajduje się największa plaża Cap Blanch z przytulnymi barami na plaży, ciągnąca się aż do plaży Albir. Znajduje się tu także stary port rybacki z łodziami rybackimi i rekreacyjnymi oraz klub Nautica z dobrą restauracją

Alteawitte dorp Altea

Klimat w Finestrat

Finestrat ma klimat śródziemnomorski z łagodnymi zimami i ciepłymi, suchymi latami. Morze Śródziemne ma ogromny wpływ na klimat w nadmorskim kurorcie. Opady atmosferyczne są stosunkowo niewielkie, opady deszczu notowane są głównie w miesiącach zimowych. Ze względu na swoje specyficzne położenie Finestrat często charakteryzuje się bezchmurnym niebem, a zachmurzenie widać kilka kilometrów w głąb lądu. Nic więc dziwnego, że wiele osób kupuje tu drugi dom .

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Finestrat?

W Finestrat każdy znajdzie coś dla siebie. Zastanawiasz się nad zakupem domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Finestrat? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Finestrat i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Finestrat

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Finestrat w Hiszpanii

Torrevieja
Torrevieja
Elche
Elche
Alicante
Alicante

< Powrót do przeglądu Costa Blanca