Najtańsze ubezpieczenie od ognia, domu, budynku i mienia w Hiszpanii

Szukasz najtańszego ubezpieczenia domu w Hiszpanii?

Jest to bardzo kompletne i jednocześnie niedrogie ubezpieczenie, które ubezpiecza zarówno Twój dom, jak i jego zawartość w Hiszpanii, a także oferuje prywatną ochronę od odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy najtańsze ubezpieczenie od ognia, domu, budynku i mienia w Hiszpanii

Zasięg budynku

Kupując dom w Hiszpanii , w 99% przypadków musisz sam ubezpieczyć budynki. Jeśli istnieje stowarzyszenie właścicieli, to zazwyczaj ubezpiecza ono tylko części wspólne, takie jak parking ogólnodostępny, windy, korytarze, wspólny ogród, basen, a w przypadku mieszkania także dach i elewację kompleksu apartamentowego. Stowarzyszenie właścicieli prawie nigdy nie ubezpiecza również pojedynczego domu od ognia, wody i innych szkód.

Jako właściciel domu w Hiszpanii nie musisz ubezpieczać wartości zakupu domu, ponieważ obejmuje ona również cenę gruntu. Wystarczy pokryć wartość odbudowy domu, ponieważ grunt nie ulega zniszczeniu. Najlepszym wskazaniem jest raport z wyceny, ponieważ wartość odbudowy może się znacznie różnić w zależności od domu i regionu. Ogólnie podaje się kwotę 1000 euro za m2 zabudowy, ale w praktyce może ona wahać się w granicach 750–10 000 euro za m2. Ubezpieczający ma obowiązek ubezpieczyć odpowiednią wartość.

Klienci często pytają nas co dokładnie kryje się za budynkiem. Załóżmy, że wywrócisz dom do góry nogami, a wszystko, co pozostanie, to w zasadzie budynki: ściany, kuchnie w zabudowie, sprzęt AGD, łazienki, panele słoneczne itp. Wszystko, co spadnie, automatycznie stanie się zawartością.

Okładka zawartości

Ważne jest, aby rozróżnić zawartość ogólną: meble, odzież, sprzęt AGD, RTV i przedmioty wartościowe . Coś jest uważane za cenne, jeśli chodzi o gobeliny, obrazy, antyki, dzieła sztuki, srebro/złoto/brąz. Indywidualna wartość musi również wynosić 2000 euro lub więcej lub gdy jest to kolekcja o łącznej wartości ponad 2000 euro. Zatem nie każdy przedmiot o wartości 2000 euro i więcej podlega tej kategorii.

Wreszcie biżuterię należy ubezpieczyć osobno. Należy dokonać rozróżnienia między biżuterią znajdującą się w sejfie a biżuterią znajdującą się poza sejfem. We wszystkich przypadkach za podstawę należy przyjąć wartość odtworzeniową.

Upewnij się, że ubezpieczona wartość jest wystarczająca . W przypadku niedoubezpieczenia ubezpieczyciel może wypłacić proporcjonalną kwotę w przypadku roszczenia, a Ty możesz otrzymać mniej, niż byś się spodziewał.

Budynek (lub pożar) i jego zawartość oraz odpowiedzialność ustawowa (lub ubezpieczenie rodzinne) w jednym pakiecie. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, najemcą czy wynajmującym, wymagane gwarancje są oczywiście różne. W każdym przypadku zapewnimy Ci najlepszą ochronę ubezpieczeniową w najlepszej cenie. Ubezpieczymy Twoje mieszkanie, dom letniskowy, willę, nieruchomość inwestycyjną, a nawet Twój zamek!

Ubezpieczenie mienia : Włamanie? Ogień? Dzięki ubezpieczeniu mienia domowego w Zurychu możesz chronić cały swój ważny dobytek. Skomponuj polisę pod swoje osobiste potrzeby, tak aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej lub ubezpieczenie rodzinne : Wypadki zawsze mogą się zdarzyć. Jeśli ktoś inny odniesie obrażenia lub jego majątek ulegnie zniszczeniu, to ubezpieczenie gwarantuje, że nie będziesz musiał się martwić finansowo.

Ubezpieczenie budynku lub ubezpieczenie domu : ogień, piorun, powódź. Jako właściciel domu wolałbyś o tym nie myśleć. Nie możemy zagwarantować, że Twój dom nie ulegnie zniszczeniu, ale możemy przynajmniej pokryć za Ciebie ryzyko finansowe. Ubezpieczenie to można całkowicie dostosować do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie mienia: Włamanie? Ogień? Dzięki ubezpieczeniu mienia Caser możesz chronić wszystkie swoje ważne rzeczy. Skomponuj polisę pod swoje osobiste potrzeby, tak aby uniknąć przykrych niespodzianek. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź najtańsze ubezpieczenia od ognia, domu, budynku i mienia w Hiszpanii