Najtańsze ubezpieczenie samochodu i motocykla w Hiszpanii

Zawsze najtańsze ubezpieczenie samochodu i motocykla w Hiszpanii

Kiedy po raz pierwszy zawierasz ubezpieczenie samochodu lub motocykla w Hiszpanii, nie liczą się tutaj Twoje naliczone odszkodowania z innego kraju . Ponieważ współpracujemy z Achmea w Hiszpanii, możemy automatycznie przyznać naszym klientom określonej narodowości maksymalną zniżkę , tak jakbyś jeździł bez żadnych uszkodzeń przez lata. Dzięki temu zawsze oferujemy Państwu najtańsze ubezpieczenie samochodu i motocykla w Hiszpanii.

Na co zwrócić uwagę zaciągając ubezpieczenie samochodu w Hiszpanii

Zasadniczo w Hiszpanii istnieją te same rodzaje ubezpieczeń, co w większości innych krajów europejskich. Ogólnie rzecz biorąc, jest to 5 najważniejszych rodzajów ubezpieczenia Twojego samochodu:

  • Ubezpieczenie omnuim* z udziałem własnym w wysokości od 200 do 900 euro
  • Ubezpieczenie OC z całkowitą ochroną ubezpieczeniową + kradzież samochodu + uszkodzenie szyby + pożar
  • Ubezpieczenie OC z całkowitym pokryciem szkód + uszkodzenie okna + ogień
  • Ubezpieczenie OC od kradzieży samochodu + uszkodzenie szyby + ogień
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z ubezpieczeniem lub bez ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia okna i/lub pożaru

*) Dla naszych holenderskich klientów, ubezpieczenie Omnuim oznacza: All Risk

Wszystkie nasze polisy ubezpieczeniowe samochodu obejmują standardową ochronę pomocy drogowej w Europie . Ubezpieczenie pomocy drogowej ma zastosowanie również wtedy, gdy Twój samochód nie uruchamia się w domu i muszą zapewnić kable rozruchowe lub odholować samochód do garażu.

Nasza polisa samochodowa obejmuje również w standardzie podstawową ochronę prawną , która zapewnia wsparcie prawne w przypadku niesłusznego oskarżenia o kolizję lub inne sprawy, które Twoim zdaniem są bezprawne.

Nasze ubezpieczenia samochodów i motocykli są całkowicie dostępne w języku niderlandzkim .

Odwiedź naszą stronę ubezpieczeniową i znajdź najtańsze ubezpieczenie samochodu i motocykla w Hiszpanii