O nas, kim lub czym jest MedVilla

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić willę, czy mieszkanie w Hiszpanii, znajdziesz u nas wyspecjalizowanych agentów nieruchomości i usług, którzy spełnią wszystkie Twoje wymagania. Pierwszorzędna obsługa klienta jest sercem naszej działalności, a nasz zespół wielojęzycznych profesjonalistów z branży nieruchomości zapewni Państwu indywidualną opiekę.

Oddani, przyjaźni i naturalnie zdeterminowani, wszyscy członkowie naszego zespołu zostali starannie wybrani ze względu na ich obszerną wiedzę o rynku lokalnym, doświadczenie, wiedzę specjalistyczną oraz umiejętność skupienia się na Twoich potrzebach i wymaganiach. Dzięki tym cechom, jesteśmy zawsze gotowi świadczyć usługi, których najbardziej potrzebujesz. U nas masz kontakt tylko z jedną osobą kontaktową od A do Z, który staje się Twoim indywidualnym opiekunem. Dzięki temu ważne informacje nigdy nie zostaną utracone.

Dlaczego warto wybrać MedVillę

MedVilla oferuje wyłącznie nieruchomości posiadające dziesięcioletnie ubezpieczenie gwarancyjne (sprawdzone przez kancelarię MacLegal) od szkód spowodowanych błędami w sztuce budowlanej oraz wadami konstrukcyjnym zgodnie z hiszpańską ustawą 38/99 z dnia 5 listopada 1999 r. o koordynacji robót budowlanych (hiszpański skrót: LOE).
Więcej na ten temat przeczytasz na naszej stronie z poradami prawnymi

  • Doświadczenie i wiedza: MedVilla posiada rozległe doświadczenie i obszerną wiedzę na temat rynku nieruchomości - szczególnie w Hiszpanii. Klienci ufają naszej znajomości lokalnego rynku i wiedzą, że mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo.
  • Niezawodne wskazówki: MedVilla oferuje klientom rzetelne doradztwo w zakresie całego procesu zakupu nieruchomości. Pomagamy na każdym kroku; od wyboru odpowiedniej nieruchomości po ostateczny zakup, a nawet później, świadcząc najwyższy poziom obsługi posprzedażowej.
  • Indywidualne podejście: Klienci doceniają osobiste podejście MedVilla do każdego klienta. Zapoznajemy się z Twoimi życzeniami i oczekiwaniami, a w rezultacie dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, odpowiadające Twoim potrzebom i budżetowi.
  • Szeroki wybór opcji: MedVilla oferuje różnorodną gamę nieruchomości, w tym wille, apartamenty i domy wiejskie. Daje to naszym klientom możliwość znalezienia idealnej nieruchomości odpowiadającej ich potrzebom.
  • Bezpieczeństwo i niezawodność: MedVilla współpracuje wyłącznie z certyfikowanymi i niezawodnymi deweloperami, zapewniając naszym klientom gwarancję rzetelności wszystkich transakcji.
  • Dbałość o szczegóły: MedVilla przywiązuje wagę do każdego szczegółu, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę; od kwestii prawnych po opcje finansowania.

Krótko mówiąc, klienci wybierają MedVilla ze względu na połączenie doświadczenia, niezawodności i osobistego podejścia, które pomaga im znaleźć idealny, nowo wybudowany dom w Hiszpanii.

Medvilla Spanje - Rudi Slabbinck

Rudi Slabbinck

Dyrektor generalny i uznany broker API (00592)
Języki
en icon es icon fr icon nl icon
Medvilla Spanje - Conny Develter

Conny Develter

Współzałożyciel – Billing
Języki
en icon nl icon
Medvilla Spanje - Angelie Denis

Angelie Denis

Doradca wewnętrzny
Języki
en icon es icon nl icon
Medvilla Spanje - Joyce Dewilde

Joyce Dewilde

Kierownik biura - Doradca ds. nieruchomości
Języki
en icon es icon nl icon
Medvilla Spanje - Gianni Vanhegen

Gianni Vanhegen

Oferta i media społecznościowe
Języki
en icon nl icon